Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

FDSP nepārtraukts graudu žāvētāju Silo projektam

Oct 11, 2016

Ievads:

Pilnu vienlaidu žāvēšanas teorija tiek piemērots nepārtraukts graudu žāvētāju. Graudi ieplūst tornis caur padeve uz žāvēšanas mašīnu, un tad ieplūst graudu kolonnu lēnām ar pašteci. Graudi ir žāvēti vispirms ar karstā gaisa pūtējs, tad dzesēt ar aukstu gaisu pūtējs zem mašīnas, un beidzot izvadīts caur žāvētāju apakšā.
Priekšrocības:

1. zema temperatūra:

Saskaņā ar dažāda veida graudu, klienti var pielāgot žāvēšanas temperatūra. Zemas temperatūras tehnoloģijas neļauj tiek bojāti graudi.

2. liela gaisa plūsma:

Tiek lietota Super lielu velkmes ventilatoru. Centrbēdzes ventilatoru, zems trokšņa un pret pārslodzi stabili darbojas bez vibrācijas. Lēnas darbības uzsākšanas modelis nodrošina vienmērīgi putu un ilgi darba dzīvē.

3. zems ieguldījumu:

Multi siltuma avotiem tiek lietotas kā tvaika, dabas gāzes, mazuta vai rīsu sēnalu u.c. temperatūra var precīzi kontrolēt, lai nodrošinātu graudu kvalitāti. Turklāt augstas lietošanas siltuma samazina žāvēšanas izmaksas. Pastāvīga apstrādes tehnoloģija nodrošina lielu jaudu un augstu efektivitāti, kas samazina enerģijas patēriņu.

4. ilgi darba dzīvē:

Nepārtraukts graudu žāvētājs ir paredzēts āra stila veidošanas darbnīca, neizmantojot. Cinkota tērauda plāksne tiek piemērots gaisa neto un galvenajām daļām. Visas mašīnas ir labs izskats un plombēšanu, kā arī ilgu darba mūžu, un var darboties visu dienu ārā pie anycondition.

5. viegli darbību:

PLC touch screen kontroles sistēma var parādīt un kontroles darbības parametru iekārtu, degļa degšanas parametru un žāvēšanas parametru graudu utt. Datora vadības sistēma ir viegli un humanizēts kas ir funkcijas, piemēram, satraucošas, tālvadības pults, auto diagnostika, problēmas noņemšana utt.

6. zemas uzturēšanas izmaksas:

Materiāli un rezerves daļas, lietotas žāvētājam ir ar zemu atteiču izturīgas. Ērti šķirošs skrūvju piemēro žāvētāja čaulas savienojumu, kas ir izturīgs un izturīgs. Visas elektriskās sistēmas un komponenti atbilst NEMA standartam.

Atsauces projektiem: