Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

FDSP Cone Bottom tērauda tvertnes

Oct 10, 2016

Komponentu Cone Bottom graudu uzglabāšanas tērauda tvertnes

(1) Asamblejas tērauda tvertnes ķermeni, ko karsti cinkota tērauda plate(G90,275g/m²) štancēti un velmēto vienā laikā saglabātu integritāti plāksnes un precizitāti graudu bunkura instalēšanas laikā vietā.

(2) Augstas stiprības cinkotu bultskrūves, ko pieņēmusi Apvienotā Šilo, lai nodrošinātu graudu bunkura sistēmas stabilitāti.

(3) Radiālās jumta sistēma-rāmja struktūra un jumta plāksnes (0.8 mm - 1mm) padarīt grauds silo vienotību par graudu uzglabāšanas laikā aizsargātu graudu bojājumiem, slikti laika apstākļi, kukaiņu, putnu un peles.

(4) izturīga tērauda konuss ir atkarīga no graudu atpūtu leņķi, lai plūst viegli, izkraujot graudus. Paaugstināts ar platu malu H tērauda struktūru vai betona atbalsta struktūru un aprīkota ar papildu ventilatorus, siltuma un līmeņa uzraudzības rādītāji.Konusveida apakšu graudu uzglabāšanas tvertnes tēraudaApraksts

Konusa apakšējā tvertnē var palīdzēt mums izkraujot graudus no bunkura ar pašteci. Stored graudu tvertnes iekšpusē var viegli novada caur to sevi plūst gar konusa. Pēc iekraušanas, nebūs vairs ne kripatiņas palika bunkurā.

Un tas ietaupīt enerģiju un izkraušanas un Šilo tīrīt. Bet bunkura ietilpība nebūs zemāka par katru 1000T. Atšķirīga skatpunkta tiks izstrādāts saskaņā ar graudiem atpūtu leņķis (kukurūza/kukurūzas, kviešu, sojas, rīsi, nelobīti, milti u. tml.).

Bez graudiem, konusa apakšējā tvertnē var izmantot arī citus granulu akciju un pulvera krājumus (piemēram, barības koncentrātu, kokskaidu granulu, ogles, smiltis, sveķi un tā tālāk) glabāšanai