Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

FDSP zīmolu kokskaidu granulu mazo projektu

Jul 22, 2016

Kokskaidu granulu projekta īss ievads

 1. Kokskaidu granulu projekts var radīt vienotu režīmu apspiešanas biomasas daļiņas.

 2. Mūsu izstrādājumu, izmantojot aukstās formēšanas tehnoloģija un kosmētikas pulēšanas procesu. Tas ir skaists izskats un kompaktu struktūru.

 3. Lieljaudas, zems enerģijas patēriņš, zems trokšņa līmenis, zems mazspēja, nogurumu un spēcīga mašīna, nepārtrauktu ražošanas, ekonomikas un izturīga.

 4. Visas mašīnas izmanto īpaši augstas kvalitātes materiāli un uzlabotas ar piedziņas vārpstas, galveno sastāvdaļu augstas kvalitātes sakausējuma tērauda, kā arī nodilumu izturīga materiāla izmantošanu vācu vakuuma krāsns termisko apstrādi, lai paplašinātu lietošanas ilgums 5-7 gadus.


Kokskaidu granulu projekta darbības princips

 1. materiāli pāriet režīmā granulating kameras vertikāli, izmantojot sava svara

 2. spiediena rullīšu uzstās izejvielas iekšpusē režīmā caurumus

 3. veltņi nepārtrauktu spiedienu

 4. materiāls tiks pārvērstas koncentrāta 5. beidzot, kokskaidu granulu tika nosūtīts materiāls barošanās mutes izmantojot skrāpi padevi.Kokskaidu granulu projektu pieteikumu

Piemēram, koksnes granulu projekts galvenokārt attiecas uz neapstrādātu šķiedru granulācijas: zāģu skaidas, rīsu sēnalu kokvilnas redzēt korpuss, nezāles un visa veida kultūraugu stiebriem, mājas izšķērdēšanu, izdilis plastmasas un rūpnīcas noraidīt zemas saķeres līmenis, grūti veido materiāla. To var attiecināt arī uz bioloģisko mēslojumu, organisko mēslojumu, saliktu mēslošanas līdzekļu zemas temperatūras granulas.


Kokskaidu granulu projekta garantijas

 1. Trīs-piecos gados (aprēķināts no precēm ieradās galamērķa osta). Konstatējot jebkuras daļas (izņemot viegli kaitē daļas) kvalitātes trūkumiem pirmajā gadā, mēs aizstāj to ar izmaksu. Pēc viena gada, daļas var aizstāt labvēlīgs maksājumu dienu. Mēs varam nosūtīt mūsu inženieris sniegt uzstādīšanu un izmēģinājuma braucienu jūsu vietā. Bet attiecīgās izmaksas ir lācis savā kontā (lidmašīnas biļetes turp un atpakaļ, valdes un iesniegšanu).

 2. Mūsu profesionālā dienesta ietver: bezmaksas apmācības, norādes uzstādīšana un atkļūdošana.

 3. Ja jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums brīvi. Mūsu pēcpārdošanas apkalpošanas komanda on-line darīsim visu iespējamo, lai izpildīt jūsu sirsnīgu prasība par laiku.