Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

saimniecībā izmanto lopkopības / virzuļa / dzīvnieku / putnu / vistu barības tvertnes

Sep 12, 2016

Ievads iezīmes vistu barībai Šilo

1. silo struktūra: bunkura sienu loksnes ir gofrētas, kas ir izgatavots no augstas kvalitātes, cinkošanas valde; lapas ir bolted kopā ar kopējo vai augstu nostiprināt skrūves. Bunkura sienu biezums ir izstrādāta saskaņā ar stiprinātu teoriju, kas padara visu sienu var atļauties pat pietūkums spriedzi. Tura iekārtas var padarīt ērtāku uzturēšana un izkraušanas, kā bunkurā durvis, iekšējās un ārējās kāpnes un aizsargājot neto.

2. radiālo staru Šilo jumta atbalsta sistēmu: jumtu izgatavo no cinkošana valde, kas ir 0,8 mm biezs un bultskrūves ir ar cinkošana mirst. Pastāv īpašas iekārtas Šilo jumta kā dabiskās ventilācijas atverēm, lūkas, jumta kāpnes un drošu būri un tā tālāk.

3. galvenās partsof tvertnes nodalījumā un jumtu izgatavo no cinkošana valdes vai rezerves daļas, kas var padarīt Šilo kļūt vēl vairāk stabilu un ilgstošu ar ilgāks kalpošanas laiks, kas ir labs, lai saprastu automātiskā darba.

Augstas stiprības vistu barībai Šilo

1: tērauda tvertnes projektu izmanto kā uzglabāšanas kukurūzu, kukurūzas u.c., lai pārsūtītu izejvielas barības augu.

2: plakandibena uzglabāšanas silos ar diametru diapazons from5.5m lai 27.5mand storageof viena bunkura ietilpība var beup 10000 tonnas.

3: wholeconveyor, liftu, žāvētāja piegādes, putekļu tīrīšanas system.etc.

4: varat pastāstīt mums, jums var būt nepieciešams aprīkojums un mēs varam piedāvāt jums vislabāko piedāvājumu ar augstas kvalitātes produktus.
Priekšrocības:

1. samazināt izmaksas. Un savu darba mūžu canup to30 gadiem.

2. viegli un ātri uzstādīt ar īsu būvniecības periodu, asambleja Šilo, ietaupot laika izmaksas.

3.Standardization. Savākšanas bunkurā ir aprīkots ar attiecīgajiem piederumus, piem., transportieri, ventilācijas un monitoringdevices u.c., lai nodrošinātu atbalsta facilityand #39; s vienmērīgu ekspluatē un uztur vieglāk tās standarddization.