Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Rūpnīcas piegādātājs kokskaidu granulu ražošanas līnijas

Jul 29, 2016

Pilnīgs koka ekstrakta koncentrāta mašīnu ražošana lineis visa sistēma automātiskai kokskaidu granulu ražošanas līniju, kas ir padarīt biomasas granulu no jebkura veida lauksaimniecības un mežsaimniecības atkritumus, un tas ir attiecināms uz biomasas materiāli, ieskaitot koksni, saišķos, koksnes skaidas, koksnes šķeldu, un tā tālāk.

Pabeigtu granulu ražošanas līnijas procesu:
Pīlings Process - šķembu Process - slīpēšanas procesā - žāvēšanas Process - granulēšanas ProcessCooling Process - iepakošanas Process

Biomasas granulu ražošanas līnijas klientu vietu fotogrāfijas

Saites Company Information

FDSP hassold barības mašīnas un minerālmēslu mašīnas visā Ķīnā un eksportē uz Korejas, Dienvidāfrika, Krievija, Taizeme, Taivāna, Filipīnas, Malaizija, Austrālija, Ēģipte, Sīrija, Nigērija, Etiopija, Indija, Bangladeša, Pakistānas utt Irāna. Pilns komplekts minerālmēslu ražošanas līnijas jauda 10tph tika eksportēts uz Dienvidkoreju 2008; iestatīšana pabeigta ofpulverized coalpellet ražošanas līnijas jauda 30t/h tika eksportēts uz Dienvidāfriku, 2009. Pabeigt trīs kopas barības ražošanas līniju tika eksportēti uz Ēģipti ar jaudu, 10tph, 15tph un 20tph attiecīgi no 2010. līdz 2012. Skrošu dzirnavas lielu modeli ar jaudu 25tph tika eksportēts uz Taizemi, 2013. gadā.