Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Turcija zivju rūpnīcas cenas padeves līnijas projekta

Oct 20, 2016

Rūpnīcas cena par Turcijas zivju barību līniju projektu galvenās plūsmas diagrammu, var izvēlēties dažas mašīnas, no tām vai visas no tām.

Izejvielu saņemšanas tīrīšanu System→Mixing un malšanas System→Extrusion System→Drying System→Spraying System→Cooling System→Packing sistēmaDetalizēts ievads peldošā zivju barības koncentrātu presēt mašīna---Main mašīna

1. peldošā zivju pārtikas granulu mašīnu, pazīstams arī kā zivju barībā presēt, izmanto dažāda veida graudus pārstrādāt augstas kvalitātes ūdens, barības granulas zivju, krabju, sams, garneles, utt.

2. Thissingle skrūve extruderfloating zivju pārtikas granulu machinehas ieguva popularitāti ar zivju audzētājiem.

3. Šī viena skrūve extruderfloating zivju pārtikas granulu machineis piemērots maziem un vidējiem akvakultūras saimniecības vai barības pārstrādes rūpnīcas granulas.

4. salīdzinot ar pērkot zivju barības, padarot savu zivju barības granulas, thefish barības presēt ir patiešām rentabla.

5. zivju barības granulas ir brīnišķīgi garšu un augstas uzturvērtības.

6 izmēra ekstrakta koncentrāta zivju ēdienu traks pēc šī viena skrūve pārtikas presēt zivju barībā, mašīna var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām.Mums ir liels krājums katru mašīnu Turcija zivju barību līniju projektu pārliecināts ātru piegādi.


Īpašības Turcija zivju barību līniju projektu

1. augsta nodilumu izturīga un ilgi pakalpojuma laiku.
2. Nobeiguma pārstrādāto zivju barības granulas ir unikālo garšu un augsta uzturvielām.
3. zema enerģijas izmaksas, lielas ietilpības, viegli uzturēt.
4. diametrs un zivju granulas formas var koriģēt, izvēloties dažādus pelējuma.

5. salmonellas un bakteriālas infekcijas var nogalināt augstā temperatūrā un augsta spiediena procesa viena skrūve presēt zivju barības mašīna.

6. pārtikas granulas ražojusi šī peldošā zivju barības pārstrādes rūpnīca ir kūpinot tipu, tādējādi padarot to vieglāk sagremot zivis.


Zivju pārtikas granulas un peldošas testu, ražoja Turcija zivju barību līniju projektu