Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Lauksaimniecības inženierzinātnes ēkas Šilo

Sep 05, 2016

OfFDSP Šilo priekšrocības:

1. mums ir lieliska komanda ar vairāk than20 gadu experiencein skābbarības novietnes būvniecība.

2. kā viens no lielākajiem Šilo ražošanas uzņēmums, esam ieviesuši over20 komplektus, pārstrādes uzņēmumu un ražošanas jaudu reaches1 miljonus tonnu gadā.

3. savukārt atslēgas projektu no apspriešanas, dizains, civilā darbā, ražošanas, tirdzniecības, pakalpojumu FDSPprovides.

4. karsti cinkota tērauda plāksnes izmanto Šilo struktūra un cinkots tērauds Šilo jumta latām, kapuce, Marga, caurums temperatūras mērīšanai izmanto arī Lūkas un kāpnes ensurelong pakalpojumu dzīvi.Instalācija:

3 veidi, kā var veikt cisternu uzstādīšana.

* Ja klients vēlas instalēt tvertnēs ar sevi, mēs varētu piedāvāt detalizētu instrukciju un weand #39; ll dot mūsu ātrākais atbilde izskatīt jebkuru jautājumu, kas šajā procesā.

* Mēs arī varētu sūtīt mūsu inženieris pārraudzīt uzstādīšanas procesu. Klients varētu atrast vietējo darba ņēmēju izbūves darbi un mūsu inženieri palīdzēs viņiem procesa laikā

* Ja klientu vajadzības, mēs varētu sūtīt mūsu uzstādīšanas komandas visu instalēšanas problēmu.FDSP uzņēmums info.:

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir saistīts ar Jiangsu Liangyou lauksaimniecības mašīnu co., Ltd, kas ir aptuveni 20 gadu pieredzi visaptverošu attīstības un izmantošanas lauksaimniecībā jomā. Tas nosedz apgabalu, 15000 kvadrātmetru, izvietojot zhongguancun scienceandamp; tehnoloģiju industriālais parks, Liyang pilsēta, JiangSu province, ĶTR.

FDSP pārdod barības mašīnas un minerālmēslu mašīnas visā Ķīnā un eksportē uz Korejas, Dienvidāfrika, Krievija, Taizeme, Taivāna, Filipīnas, Malaizija, Austrālija, Ēģipte, Sīrija, Nigērija, Etiopija, Indija, Bangladeša, Pakistānas utt Irāna.