Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Dubultā līnija SZLH420 10-12 tph parastā ūdens padeves iekārta

Oct 22, 2018

QQ截图20181022145533

Parastā akvakultūras barība ir minēta parastiem zivju veidiem (piemēram, četriem galvenajiem Ķīnas karpiem), kuriem vajadzēja nogremdēt granulu barību.

Parastie ūdens barības produkti galvenokārt ir olbaltumvielu izejvielas, tostarp graudi, kūku milti, rīsu klijas, klijas, asins milti, tauki, antibiotikas, vitamīni utt.

Parastā ūdens barība ir raksturīga ar smalku smalcinātību (drupinātāja acu izmērs 0,8 - 2,0 mm), augstām sacietēšanas prasībām (izmantojot divkāršu apvalku kondicionierus), nelielu produktu daļiņu diametru (daļiņu diametrs ir apmēram 2-4,0 mm). SZLH420 kopējais ūdens zivju barības projekts tika izstrādāts, lai ražotu 10-12 t / H, izmantojot divas mikro saspiešanas līnijas, vienu partiju maisīšanas līniju, divas granulēšanas līnijas un divas iepakojuma līnijas. Aprīkojuma kopējā jauda ir aptuveni: 770KW; ražošanas platība ir aptuveni 22x17,5x29m (augsta), piešķirta ar 1T katlu. Divlīnijas SZLH420 ražo 10-12 t parastu ūdens zivju barību ar kompaktu inženiertehnisko dizainu, saprātīgu struktūru, kas atbilst vides aizsardzības prasībām, un var tikt izstrādāta saskaņā ar klientu prasībām.

Izejvielu saņemšanas un tīrīšanas process, slīpēšanas process, partijas un maisīšanas process, granulēšanas process, maisīšanas process / beztaras iepakojums, palīgprocess


Izejvielu saņemšanas un tīrīšanas process

Tīrīšanas efekts ir tīrīt barībā esošos piemaisījumus, tostarp lielus piemaisījumus, piemēram, virves, pīšļus, kukurūzas vālītes un citus nemagnētiskus piemaisījumus un nagus, piemēram, magnētiskos piemaisījumus, lai nodrošinātu produkta kvalitāti un turpmāko darba drošību. apstrādes iekārtas. Divu līniju SZLH420 parastā zivju barošanas inženiertehniskā tīrīšanas nodaļa ir sadalīta granulu barošanas tīrīšanai un pulvera padeves tīrīšanai.

Tīrīšanas aprīkojums: granulu siets SCY80, kas paredzēts 20-30 t / H ražošanai; pulvera siets SQLZ60X50X100, kas paredzēts 10-15 t / H ražošanai.


slīpēšanas process

Drupināšanas efekts ir palielināt barības īpatnējo virsmu, kas ir labvēlīga dzīvnieku gremošanai un absorbcijai, uzlabo un paaugstina materiālu pārstrādes veiktspēju. Divējāda līnija SZLH420 10-12 tph parastā ūdens zivju barības inženierija izmanto divus āmura dzirnavas dzirnavās, un āmura dzirnavas augšpusē ir četras iepriekšējās tvertnes. Materiāls ir noņemts piemaisījumi ar magnētisko atdalīšanas ierīci pirms ieiešanas tvertnēs, lai nodrošinātu drošu āmuru dzirnavu darbību. Pēc materiālu noņemšanas ieiet saspiešanas tvertnē saspiešanai. lifts un rotācijas izplatītājs ievada partijas tvertnēs. Papildus skrūvju konveijerim materiāls pēc saspiešanas ir aprīkots arī ar papildu gaisa iesūkšanas sistēmu un daļēji gaisa pneimatisko transportēšanas sistēmu, lai nodrošinātu vienmērīgu materiāla izvadīšanu mikropursēšanas laikā.

Slīpēšanas iekārta: āmura millSFSP668 * 100060160KW, izeja 6-8tph (zivju barības mikroturbšana)

 

partijas un maisīšanas process

Sastāvdaļas tiek veidotas atbilstoši dažādām dzīvnieku barības prasībām un precīzi nosver, izmantojot īpašu ierīci. Sajaukšana ir tāda veida darbība, kurā pēc sastāvdaļu mērīšanas visu veidu barības sastāvdaļas tiek sajauktas viena ar otru, veicot ārējo spēku darbību. Šajā sadaļā tiek izmantotas divas sērijveida svari un 18 dozēšanas tvertnes, starp kurām ir mazi materiāli. pievieno manuāli un aprīkoti ar pārbaudes svariem. Materiālu sastāvdaļas sajauc maisīšanas mašīnā, un, visbeidzot, materiāls tiek izvadīts ar skrāpēšanas iekārtu un pacelšanu.

Svēršanas iekārtas: PCS20 / PCS10 sērijas mērogs, sajaukšanas precizitāte mazāka par 3 ‰ .Hibrīdsistēma: hibrīds SHSJ4, 30KW, 2000kg / P, kas paredzēts 16-20T / H ražošanai. Maisīšanas viendabīguma CV ir mazāks vai vienāds ar 5%.

 

Granulēšanas process

Granulēšanas mērķis ir saspiest ar granulu kājām, izmantojot smalku, viegli putekļus, sliktu garšu un grūti nogādāt barību, kā arī izmantojot siltuma, mitruma un stresa granulēšanas procesu, lai uzlabotu barības garšu, samazinātu barību. konversijas likmi, samazina barības atkritumus un samazina vides piesārņojumu. Šajā nodaļā granulēšanai ir uzstādīti divi dubultā slāņu apvalku kondicionieri SZLH420 granulu dzirnavām un četras pirms granulēšanas tvertnes. Pēc granulēšanas granulas attiecīgi tiek ievietotas divos dzesinātājos, un pēc tam produkts tiek izvilkts rotējošajos sietos skrīningam. Gatavais produkts tiek ievadīts iepakošanas tvertnēs un pārējie tiek atgriezti granulācijā.

Granulēšanas iekārtas: SZLH420, 110KW, 5-6T / H projektēšanas laikā. Dzesēšanas iekārtas: SKLB4, 1.1kw, 4m³ jauda, kas paredzēta 6-8 t / h ražošanai.


iepakošanas process / beztaras iepakojums

Granulu barību vai pulvera barību gatavā produkta tvertnēs iepako ar elektroniskām automātiskām maisiņu mašīnām, un gatavos produktus, kas nav jāiesaiņo, nosūta beramkravas.

Divējāda līnija SZLH420 parastā ūdens zivju barošanas inženiertehniskā iepakojuma iekārta: jostas skala, iepakošanas diapazons 20-50 kg / maiss, 6-8 maisiņi / min.

papildu process

Divējāda līnija SZLH420 10-12 tph parastā ūdens zivju barošanas inženiertehniskā ietvara sistēma. Iepakošanas vietā ir dezinfekcijas iekārtas, lai uzlabotu darbinieku vidi. Tauku pievienošanas sistēma, ūdens pievienošanas sistēma parasti tiek pievienota maisītāja vietā, lai uzlabotu barības garšu.