Mājas > Projekta risinājumi > Saturs

Pielāgot lopbarības dzirnavām augu vistas/liellopu/aitas/zivis

Sep 29, 2016

FDSP var pielāgot barības koncentrātu augu un lielu lopbarības koncentrātu augu ar jaudu līdz 30t/h(one line) mazo modual. Mūsu rūpnīca ražo visas galvenās mašīnas un iekārtas, anxiliary.


Pilnīga granulu ražošanas līnijas procesu


(a) Pīlings Process

Koksnes debarker mašīna ir piemērojami mizu MDF valdes un papermaking nozares žurnālu tas galvenokārt tiek izmantots, lai mizu žurnālu, mazu malku un tā tālāk, mizoti likme ir vairāk nekā 95 procenti.

(b) Šķembu Process

Inthepelletplantbeforerawmaterialsaremadeintobiomasspellets, tie

firstreducedintomuchsmaller, vienādi sizedparticles. Thicknedd ir lielāks par 10mm vai lielums ir lielāks nekā 50 * 50mm, chippper ir nepieciešama, lai šos materiālus mikroshēmu mazākos gabalos.

(c) Malšanas procesa

Thehammer dzirnavām tiek izmantota, lai tālāk sasmalcināt šos mazos gabaliņos savā daļiņas ir mazāks par 3mm indiameter.

(d) Žāvēšanas Process

Afterrawmaterialsarecrushedadryerisneededsincemostrawwoodmaterialshaveamoisturecontentofabout50 %. Tomēr, theoptimalmoisturecontentforpelletiztionis13 %-15_%. Thereforearotarydryerisincludedinthepelletplanttoreducethe

moisturecontent. Aftercrushinganddryingyoucanbeginmakingwoodpellets.


(e) Granulēšanas procesā

Aftercrushinganddryingtherawmaterialproperlyitisthenreadyforthepelle dzirnavām. Thepelletizingmachineorpressisthekeypieceofmachineryinthepelletplant.Itshouldbementionedthatimpuritiesintherawmaterialslikemetalorstone,may damagethedieandrollersofpelletmakingmachine.

(f) Dzesēšanas procesā

Usuallyafterpelletizing, thetemperatureofpellets, kas ir starp 60-80 grādi un mitruma saturs ir aptuveni 15 %. Uzglabāšanas nolūkā dzesētāja ir jāizmanto, lai samazinātu to virsmas temperatūras un mitruma saturu.

(g) Iepakošanas Process

Finallyisthepackingprocess.Inordertoprotectthewoodpelletsbecominggetting

dampandtoincreasestorability, properpackingisnecessary.