Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Kombinēto minerālmēslu ražošanas līnija

Oct 17, 2016

Kombinēto minerālmēslu ražošanas līnijas ieviešana

Kombinēto minerālmēslu ražošanas līnijas plaši pielieto ražot kombinēto mēslojumu un jauda svārstās no 5000 200000 tonnas/gadā. Tas var sīkām NPK mēslojums, DAP un citus materiālus par saliktu mēslošanas līdzekļa daļiņu viena pārstrādes līnija. Šī iekārta var speciāli izmantot ražošanas kompleksajos mēslošanas līdzekļos ar dažādām koncentrācijām un tipus, piemēram, organisko mēslojumu, neorganiskā mēslojuma, bioloģisko mēslojumu un magnētisko minerālmēsliem utt. Tas galvenokārt tiek izmantots, lai ražotu sfērisku daļiņu diametrs svārstās no 1mm līdz 3mm.


Priekšrocības, kombinēto minerālmēslu ražošanas līnija1. aprīkota ar papildu mēslojuma ražošanas tehniku, šo minerālmēslu ražošanas līniju var pabeigt mēslošanas līdzekļa granulācijas vienā procesā.

2. pieņem granulator advancedrotary bungas, granulating attiecība ir līdz 70 %, augstas intensitātes granulas,

3. iekšējā cilindra iestāde pieņem augstas kvalitātes gumijas plāksnes uzliku konstrukciju, kas novērš izejvielu uzlīmēšanu uz plates.

4. plašs pielāgošanās izejvielu, piemērota barības mēslojums, medikamenti, ķimikālijas, lopbarības un tā tālāk.

5. augstas kvalitātes stabilu sniegumu, pret koroziju un nodilumu izturīga materiālu komponentiem, abrāzijas pierādījums, zema enerģijas patēriņa, ilgi pakalpojuma ilgums, vieglu apkopi un darbību utt.

6. augstas efektivitātes un ekonomiskā atdeve, un nelielu daļu barošana atpakaļ materiālus var smalkais vēlreiz.

7. regulējami jaudas atbilstoši klientu prasībām.

Saliktu mēslošanas līdzekļu ražošanas līnijas galvenie komponenti

Visu kombinēto mēslojumu mašīnas minerālmēslu ražošanas līnija ietver šādu modeļu mašīnām: mēslošanas līdzekļa sajaukšana machine→fertilizer smalcināšanas machine→rotary bungu granulator→rotary bungas, žāvēšanas, dzesēšanas machine→rotary bungas pārklājums machine→rotary machine→packaging machine→spraying granulating system→belt conveyor→and citi aksesuāri skrīninga machine→rotary bungas.

Saliktu mēslošanas līdzekļu ražošanas līnijas strādā Blokshēma

N-P-K mēslošanas procesu tehnoloģija ir modernu un drošu. Saskaņā ar saderību un trīs izejvielu crossability, N-P-K saliktu mēslošanas dažādu procentuālo sastāvu var ražot piemērojamas atšķirīgas prasības pret augsni un kultūrām.


1. Pirmkārt, izejvielas tiek nodotas intomixerin stingri saskaņā ar tehniskajām prasībām katru izejvielu daudzumu. Pēc tam pievades jostas nosūta materiālu smalcināšanas mašīnu.

2. pēc tam thecrushermachine uz mazajiem uzņēmumiem, ka smalkuma atbilst vajadzīgajai granulācijas izbirst vienreizējus materiālus. Pēc tam pievades jostas nosūta materiālus rotācijas cilindra granulator mašīna.

3. laikā, granulating, tur ir ūdens sūkni var piedāvāt gāzes un padara viegli veido mēslojums daļiņas. Cieto mēslošanas līdzekļu pulveris pēc granulating palielināsies pēc rotācijas cilindra un ritiniet uz leju zem smaguma spēka ietekmi. Tajā pašā laikā izejvielu daudzumu, pievienot noteiktu īpatsvaru līmes granulācijas. Pēc tam, kad vairākas reizes vienu un to pašu rotācijas atkārtošana, minerālmēslu materiāli pakāpeniski formā. Nākamā pievades jostas nosūta materiālus rotācijas cilindra žāvēšanas iekārta un dzesēšanas iekārtas.

4. pastāv arī iegrimes fani sniegt karstā gaisa un aukstais gaiss todrying machineand dzesēšanas mašīna attiecīgi. Pēc žāvēšanas un dzesēšanu ir skrīninga procesu. pārklāšanas mašīnas varētu izdaiļot materiāli.

5. procesā attiecībā uz skrīninga, kvalificētu materiālu var nosūtīt iepakošanas mašīnu pa kausu Lifts, kamēr citi aizvesti atpakaļ uz drupinātāju vai granulator ir atkārtoti pārstrādā.


Kā ražot augstas slāpekļa maisījumu mēslojums?

Ražot augstas slāpekļa mēslojuma barības, viena svarīga aparatūra ir nepieciešama granulating procesā: smidzināšanas sistēmas. Kausēšanas tvertne izkausēt ar urīnvielu un tad apsmidzina izkausēto šķidrums granulating mašīnu, tāpēc, ka tas būs sajauc ar pulvera fosfāta mēslojums, kālija minerālmēslu un citu slāpekļa minerālmēslu. Tad ar palīdzību granulator, šķidrumu un citu izejvielu tiks sajaukts un smalkais. Šī ražošanas tehnoloģija tiek izmantota, lai izveidotu kombinēto mēslojumu vai komplekss minerālmēslu ar augstu slāpekļa saturu no 25 % - 45 %.