Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Pabeigtu kokskaidu granulu līnija

Aug 29, 2016

Granulēšanas ir process, kā padarīt izlietotā iepakojuma par cietā kurināmā. Objekti tiek izmantoti dedzināšana vajadzībām. Kokskaidu granulu var izgatavot no jebkura veida lauksaimniecības mežsaimniecības atkritumiem: zemesriekstu čaumalu, cukurniedres bio-gāzes, raidstacija čaumalas/kātiņa, redzēju putekļu, kafijas miziņa, nelobīti salmi, saulespuķu kātiņa, kokvilnas stublājiem, tabakas atkritumi sinepju kātiņa, džutas atkritumi, bambusa putekļu, tējas atkritumi, kviešu salmi, palm miziņa, sojaspupas miziņa, kokosšķiedras piķis mizām/salmiņi, rīsu sēnalas, mežsaimniecības atkritumus, koksnes šķeldu un citiem lauksaimniecības atkritumiem.Kokskaidu granulu ražošanas līnijas

1. kokskaidu granulu ražošanas līnijas ir automatizācijas iekārtas, wiithautomaticoil-padeves ierīce, kas var ietaupīt daudz apkopes laiku.

2. kokskaidu granulu ražošanas līnijas var veido ar mazāk nekā 8 % mitruma, citas plakanas mirst tipa mašīna var pielāgot 25-30 % mitruma.

3. ar augstas precizitātes specifikācija, vienkārša struktūra, vienkāršu darbību, augstu automatizācijas, saglabāt darbaspēku, pelējuma un rīkiem ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

4. plaši piemērotība: visu veidu biomasas izejvielu, rūpniecības atkritumi, kas to var pārvērst biomasas izejvielu un cieto atkritumu enerģijas kurināmā ar augstu blīvumu.Pilnīgu ražošanas līniju

1. saspiešanas procesā:

Koksnes smalcinātājs, kas izejvielas var sasmalcināts zāģskaidas formu zem 6mm, kas ir piemērota žāvētāju un granulu mašīnu. Var saspiest, salmu, kātiņa, koku zari, īsumā, koka skaidas, koksnes atkritumu valdes, lapām, palmu šķiedras utt.

2. Dring procesu

Gaisa žāvētāja zibspuldzes koksnes vai bungu koka fēns, kurš var izžūt materiāls zem 8 % mitruma, kas ir piemērota granulveida nogulšņu veidošanos. Žāvētāja izmantošana karstais gaiss, kas kopā ar materiālu un ātri iztvaikojis.

3. kokskaidu granulu mašīnu:

Kokskaidu granulu mašīnu biomasas materiālu pārvērst nogulšņu, garums var būt customed.

4. dzesēšanas procesā

Vai var izmantot dzesēšanas ventilators atdzesē pēc būtības apmēram pusi vai vienu stundu

5. iepakošanas un bagarmašīna:

Pēc atdzesēšanas pusautomātiskās elastīgākus iepakošanas mašīnu varu pack koncentrātu maisiņā ar elastīgākus svaru.