Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Pilnīga nelielu gredzena mirst kokskaidu granulu ražošanas līnijas

Oct 13, 2016

Rawmaterialsforbiomassfuel

Zāģskaidas, koksnes apaļkoku, koka skaidas, koksnes atkritumu, mizas, salmu, kviešu salmi, rīsu sēnalu, kokvilnas kātiņa, kokosriekstu sārņi, saulespuķu kātiņa, olīvu sārņi, grassiness, bambusa, bagasse, papīra, manioka, Ozoliņš, zemesriekstu čaumalu, kukurūzas vālīšu, sojas pupu kātiņa, nezāļu, koka zari, lapas un utt.Nr. 1 šķembu procesuNr. 2Malšanas procesa

Granulu rūpnīcas pirms izejvielas tiek pārstrādātas biomasas granulu tie ir vispirms samazina uz daudz mazāku, vienādi izmēra daļiņas. Biezums ir lielāks par 10 mm vai lielums ir lielāks nekā 50 * 50 mm, šmaugāks ir vajadzīgs, lai šos materiālus mikroshēmu mazākos gabalos. Pēc tam āmuru mill tiek izmantots tālāk sasmalcināt šos mazos gabaliņos vērā daļiņu diametrs ir mazāks par 3 mm.

No. 3Žāvēšanas process

Pēc izejvielām tiek saspiesti žāvētāju ir vajadzīga, jo lielākā daļa koksnes izejvielas ir apmēram 50 % mitruma saturu. Tomēr par pelletiztion optimālā mitruma saturs ir 13 % - 15 %. Tādēļ koncentrāta iekārtās, lai samazinātu mitruma saturs ir iekļauts rotācijas žāvētāju. Pēc saspiešanas un žāvēšanas var sākt pelnīt koksnes granulas.

Nr. 4Granulu procesu

Pēc sasmalcināšanas un žāvēšanas izejvielas pareizi, tad ir gatavs skrošu dzirnavas. Pelletizing mašīnu vai nospiediet ir mašīnas granulu rūpnīcas galvenais elements. Jāpiebilst, piemaisījumiem izejvielās, piemēram, metālu, vai akmens, sabojāt mirst un rullīši ekstrakta koncentrāta pieņem anā.

Nr. 5Dzesēšanas un skrīninga procesa

Parasti pēc granulēšanas, granulas temperatūra ir no 60-80 grādi un mitruma saturs ir 15 %. Uzglabāšanas nolūkos dzesētāja jāizmanto, lai samazinātu to virsmas temperatūras un mitruma saturu.

Nr. 6 saiņošanas procesā

Beidzot ir iepakošanas process. Koksnes aizsardzībai rogas kļūst kļūst mitrs un palielināt uzglabājamību, pienācīgu iepakojuma ir nepieciešams. Šeit mēs nodrošinām Jūs ar labākajiem iekšzemes Semi-Auto iepakošanas mašīnu.

Whatisbiomasspellet?

Biomasas granulu mašīnu var padarīt atkritumi, piemēram, zāģu skaidas, salmi, rīsu sēnalu un koka mizas augsta blīvuma granulu degvielas veida, vairākas iepriekšējas apstrādes darbības. Tas ir ideāls degvielu aizstāt ogļu, ietaupīt enerģiju un samazināt emisijas, un ir arī lielisks ekonomiskā un sociālā labuma gūšanai. Tā ir ierindota ir augsts efektīvas un tīras atjaunojamās enerģijas.


Koksnes granulas

Biomasas rogas biomasas granulu lietojumprogrammu plaši tiek lietotas tādās nozarēs kā rūpniecības uzņēmumu katlumājās, mājas pavards un biomasu elektroenerģijas ražošanā un tā tālāk. Biomasas granulu ir pakāpeniski aizstāj rūpniecības degvielām, piemēram, elektroenerģijas, naftas, gāzes un ogļu un tā tālāk.


Galveno mašīnu kokskaidu granulu ražošanas līnijas

Koka āmuru mill

Kokskaidu granulu dzirnavas


Sertifikāti

1. kvalitātes nodrošināšanas sistēmas, Jiangsu liangyou co., Ltd mašīnas tiek autentificēts ar ISO9001 kvalitātes nodrošināšanas sistēmu.

2 produktu FDSP CE sertifikācijas izsniedz Eiropas Savienībā.