Mājas > Projekta risinājumi > Saturs

Pilnīga lopu barības koncentrātu ražošanas līnija

Sep 27, 2016

Ievads:

1. mēs esam profesionāli ražotājs barības koncentrātu ražošanas līnijas ar CE SGS sertifikācijas 16 gadus. Mums ir uzstādītas dažādas pilnīgu barības koncentrātu rindu mājās, gan ārzemēs, piemēram, Irākā, Korejas, Indijas, Argentīna, Šrilankas Bulgārijā un tā tālāk.

2 pilnīgs lopu barības koncentrātu ražošanas līnija ir pirmā pirms maisīšanas procesa, magnētisko koncentrācijas procesu, smalcināšanas process, dozēšanas un maisīšanas procesu datorā, granulu veidošanas procesu, dzesēšanas sistēmas, skrīninga procesa, vai personas gatavo granulas iepakošanas procesu elektriskā kontrole Ministru kabineta simulācijas sistēmas.

3 pabeigta lopu barības koncentrātu ražošanas līnijas var nospiest 1,5 to12mm diametrs barības koncentrātu. Ražīgums ir 0,6-15t/h un 15000 30000 tonnu gadā. Jauda ir 67kw 460kw.

4. struktūra ir kompakts, grīdas laukums ir mazs, efektivitāte ir augsta, kopas sniegumu ir ļoti stabila, ekspluatāciju un apkopi, ir ļoti ērti.

5. mēs var sniegt visu jums nepieciešams pilns barības granulu ražošanas līnijas, saskaņā ar savām vajadzībām, mēs varam izstrādāt plūsmu diagrammas, jums mašīna.


FDSPismanufacturer dažādu dzīvnieku barības ražošanas līniju.

Visiem produktiem ir gotCE un ISO9001: 2000 sertifikāts

Mēs providefeed ekstrakta koncentrāta plantand 0.5-60t/h lielu automātisko barības ražošanas līniju.


Priekšrocības vistu barības koncentrātu ražošanas līniju

1. lieljaudas, bet zema kopējā jauda:

Šāda veida ražošanas līnijas jauda ir 4-6t/h, kas ir daudz augstāka nekā citās mājās koncentrāta plūsmu kopu un ir piemērota lielām saimniecībām.

2. moduļu struktūra:

Containerized moduļu struktūra ir visērtākais salikšanu un izjaukšanu, atvieglo kravu un instalācijas. Iekārta ir kompakts un ietaupa vietu.

3. centralizēta kontrole:

Analoga pannel ir pieņemts. Visas mašīnas var bloķētām un drošības, signalizācijas ierīce nav pieejama. Darbība ir vienkārša un ērta.

4. plaši piemērojams darbības joma:

Iekārta var ražot gan mājputnu andamp; dzīvnieku barības un zivju barību.Rezerves daļu vistu barības koncentrātu ražošanas līnija