Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Pilnīga lopu barības koncentrātu ražošanas līniju, lopbarības koncentrāta ražotnē

Sep 27, 2016

Dzīvnieku barībai, kas pieņem anā---izejmateriālu patēriņš

Visas cieto sastāvdaļas, kas iesaiņoti maisiņos barības ražošanas būtu jāsaņem augu pa autoceļiem. Savus materiālus būs veikals veikalā iet uz leju. Saskaņā ar prasību šiem materiāliem dempinga piltuve par dempinga cenām manuāli un aizvesti uz pre-putekļsūcēju pa transportiera iekārtu no mehāniskās.


Dzīvnieku barībai, kas pieņem anā---Pre tīrīšana

Iepriekšējas tīrīšanas ir process, noņemot nevajadzīgos materiālus no mūsu sastāvdaļas. Saņemtā materiāla, būs iespēja nevēlamu materiālu, piemēram, dzelzs gabalos, jutes pavedienus, lielajam gabali, kas var ievārījums mūsu silos\ sistēmu. Tātad tīrīšanai mēs izmantojam iepriekš tīrīšanas mašīnu. Pēc tam šie iepriekš iztīrīti materiāli ir atklājies tvertnēs ar mehānisku transportieros un lifti


Dzīvnieku barības pieņemšanas mašīna---partiju pārformēšanu

Partijas sūtīšanas ir process, apvienojot katru proportioning attiecību sauc par barības formulā, tas ir ļoti svarīgs process katru barības augu materiāla. Dos labāku un precīzu devu, materiāls ir labāka kvalitāte un pilnīgi uzturvielām barību. Partijas sūtīšanas procesā var būt datorizēta kontrolēti vai var būt manuālās vadības telpā un samazināt izmaksas par augu.


Dzīvnieku barības pieņemšanas mašīna---slīpēšanai

Slīpēšanas ir process, kas pārkāpj cieto sastāvdaļas vajadzīgo izmēru. Smalkāka augstāku materiāls būs virsmas laukums iedarbību pret karstumu un mitrumu, lai veiktu gelatinization, kondicionēšana. Smalka slīpē materiāla var nodot savas maksimālās enerģijas dzīvnieks kā salīdzināt ar kursa samaļ materiālu. Tas ir ļoti enerģijas patērē procesu.

Dzīvnieku barības pieņemšanas mašīna---sajaukšanas

Kā norāda nosaukums, andquot; Mixingandquot; ir process, apvienojot \ mikro sastāvdaļu sajaukšanai. Pareizu sajaukšana var definēt ar vienību sauc co efektīvi variāciju. Mazākos co-efektīvu variāciju augstāka būs sajaukšanas kvalitāti. Mūsu labi izstrādāts maisītājs mašīna ir tik lieliska kvalitāte. Tālāk par šo ir maisītāju iekārta ir mix šķidrums uz to, kā mums vajag naftas vai melases barība papildus uzkrājumus.

Dzīvnieku barības pieņemšanas mašīna---granulēšanas

Granulēšanas ir galvenais solis jebkurā citā uzņēmumā, kas pelletizing. Tas ir process, kura laikā jebkurš pulveris stabilu formu sauc par palešu. Šajā procesā ir ekstrudēta pulvera materiālu pa labi izstrādāts mirst ar veltņiem konvertēt to uz paletes palīdzību. Kvalitātes andamp; ražošana, palešu mill ir atkarīga no tik daudziem parametriem.


Dzīvnieku barībai, kas pieņem anā---dzesēšanas

Atdzišana notiek process, novēršot siltuma. Kā mēs zinām, kondicionēšanas laikā mēs pievienojam siltuma un mitruma, un arī caur granulēšanas procesā


Dzīvnieku barībai, kas pieņem anā---plaisas

Plaisas ir process, kurā paliktņus, pēc atdzesēšanas ir saplēstas mazos gabaliņos, lai padara to piemērotu nelielu cāļu vai vistas. Ja nav nepieciešams, lai no plaisas, mēs apiet plūsmu tieši uz ekrāna ar by-pass mehānismu palīdzību. Labi izstrādāts crumbier vajadzētu būt spēja salauzt granulas, neveicot daudz smalkāki.


Dzīvnieku barības pieņemšanas mašīna---skrīninga

Produkts, kas nāk no crumbier vai to uz paliktņiem veidlapas (ja mēs izmantojam apvedlīnijas) vai drupatas formā. Ir nepieciešams uz ekrāna, noņemt soda naudas un lielajam daļiņu. Divstāvu screeners tiek izmantoti, lai noņemtu gan lielajam, gan smalku daļiņu. Naudas sodu un virzītas uz paletes dzirnavas, granulēšanas laikā lielajam daļiņas tiek novirzīti uz crumbier pārstrādei. Arī nepieciešamo screener būtu iespēja noņemt sodu un lielajam vēlamos procentus, un tai nevajadzētu būt piesārņo bieži.


Dzīvnieku barības pieņemšanas mašīna---iepakošanas

Beigās procesā ikviens augs ir iepakošanas, saukts arī par iepakojuma. Pēc skrīninga gatavo produkciju, kas tiek ievadīti maisos.