Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Pilnīga biomasas kokskaidu granulu mašīnu kokskaidu granulu ražošanas līnijas

Sep 18, 2016

Šo 400-600kg/h pilnīga kokskaidu granulu ražošanas līnijas ir kombinētās dizains, kas var realizēt vienas pieturas darbību ar elektrisko Ministru kabineta kontrolei. Mobilo granulu rūpnīcas speciāli paredzētas maza mēroga granulu ražošanu, kas var apmierināt ikdienas prasība par nelielu granulu ražotne vai ģimenes lietošanai. Šī kokskaidu granulu ražošanas līnijas var būt arī calledmobile kokskaidu granulu ražotni, jo visu nepieciešamo iekārtu šādu aswood drupinātājs, zāģu skaidas, fēns, pārsprieguma bin, skrūvju padevi, dzīvoklis bojā skrošu dzirnavas, granulu dzesēšanas siets, kausu conveyorandelectric kontroles cabinetare nosegt viena fonda rāmja, ietaupot daudz vietas un samazinot granulu ražošanas izmaksas. Patentētā granulēšanas tehnoloģijas garantē elastīgu piemērojamību, apmierinot klientu ar atšķirīgām prasībām. Mēs varam pielāgot arī kokskaidu granulu augus ar citām spējām.Kas ir mazs kokskaidu granulu rūpnīcas galvenais jautājums?
Lietotājiem, kuri vēlas vadīt savu granulu ražošanas uzņēmumu, pilnīga granulu rūpnīcas ir absolūti nepieciešams. Pastāv divi būtiski faktori šāda veida granulu ražošanas līnijas:
1. peļņu. Šeit, peļņu var parādīt divos aspektos. vienkāršas mājas izmantot granulu ražotāji, tie ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka kopējām ražošanas izmaksām vajadzētu būt daudz zemākas nekā izmaksas, pērkot granulas no citiem pārdevējiem ekstrakta koncentrāta. Nelielu granulu uzņēmumu īpašniekiem papildus izmaksu samazināšanas līdzeklis, viņiem ir jāpārliecinās, vai granulu ražošanas līnijas, kas ir tiesīgas pārdot.

2. automatizācija. Maza apjoma ražošanu parasti nepieciešama, lai saskaņotu kvalitātes granulveida nogulšņu konsekventu ātrumā. Ļoti augstu automatizācijas ražošanas var samazināt darbaspēka izmaksas un palielināt granulu ražošanas efektivitāti. Mūsu mobilās granulu ražošanas līnijas parasti prasa viens operators, lai nodrošinātu, ka viss ir kārtībā.Izejvielas, pamatmateriāli un palīgmateriāli koksnes granulu ražošanas līnijas
Šī kokskaidu granulu ražošanas līnijas tikai nevar apstrādāt koksnes šķeldu un skaidām, bet arī biomasas materiāli tāpat kātiņa, salmi, siens, zemesriekstu čaumalu, saulespuķu miziņa, rīsu sēnalu, bagasse, palmu kodolu čaulas utt.