Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Pilnīga dūņu granulēšanas procesa ieviešana

Oct 17, 2018

Dūņu granulācijas līnijas definīcija

Dūņas, kas sajauktas ar citiem materiāliem, lai veiktu vairākus pārstrādes procesus, un, visbeidzot, tiek gatavotas granulā. Granulas ir maza izmēra, smagas un viegli uzglabājamas un transportējamas. Tas var taupīt enerģiju un samazināt emisijas, un tam ir labas ekonomiskās un sociālās priekšrocības. Dūņu granulēšanas degvielas var plaši izmantot biomasas elektrostacijās, biomasas tvaika katlos, mājas kamīnos, krāsnīs un biomasas gazifikatoros utt.

Izejviela:

To galvenokārt iedala rūpnieciskajās dūņās un mājas dūņās. Rūpnieciskās dūņas galvenokārt ietver papīra ražošanas dūņas, rūpniecisko notekūdeņu attīrīšanas staciju dūņas utt. Sadzīves dūņas galvenokārt ietver upju dūņas, pilsētas notekūdeņu dūņas.

Plūsmas procesa īss ievads

Pēc tam, kad dūņas ir žāvētas ar bruņu žāvētāju, to pārbauda un beidzot apstrādā granulēšanai. Gatavo daļiņu diametrs ir 6-10 mm, kas nav obligāts. Pēc atdzesēšanas granulators tiek iepildīts 20-50 kg / maisā, lai nodrošinātu ērtu transportēšanu un pārdošanu. Dūņu granulēšanas projekts ar 4 tph, kopējā jauda ir aptuveni 540 kw, darbnīcas platība ir 1200 ㎡, tajā ir izejvielu un gatavo produktu noliktava; Visa līnijas dizains ir kompakts, saprātīgs, atbilst vides aizsardzības prasībām, un to var pielāgot atbilstoši klientu prasībām.

Plūsmas procesa diagramma

Dūņu granulēšanas projekta plūsmas process

Žāvēšanas process → tīrīšanas process → granulēšanas process → dzesēšanas un maisīšanas process

 

Darba process ir šāds

Žāvēšanas process:

Bruņojuma žāvēšanas sistēma galvenokārt ietver barošanas sistēmu, gaisa uzsildīšanas sistēmu, žāvēšanas sistēmu, izplūdes sistēmu, izplūdes mitruma sistēmu un vadības sistēmu. To lieto dūņu vai dūņu maisījuma žāvēšanai. To samaisa bradāt, kas vienmērīgi izžūst. Žāvēšanas iekārtām piemīt kompakta struktūra, saprātīgs dizains un liela ražība utt.

Žāvēšanas iekārta: LYHJ260, siltuma pārneses laukums 260 ㎡, pārvades jauda 132 kw, izejas jauda 4 tph (dūņu sākotnējais mitrums 50%).


Tīrīšanas process:

Pilnīga dūņu granulēšanas projekta tīrīšanas nodaļas mērķis ir attīrīt izejvielu lielos piemaisījumus, lai izvairītos no mehāniskās iekārtas un iekārtu pārvietošanas nākamajā procesā no bojājumiem vai bojājumiem. augsts jaudas patēriņš, mazāks enerģijas patēriņš, vienkārša struktūra, maza telpa, viegla apkope un viegla uzstādīšana utt.

Tīrīšanas aprīkojums: MCY160 * 300, jauda 3kw, paredzētā jauda: 4tph

Granulēšanas process:

Granulēšanas procesā ir izstrādāti 4 komplekti MZLH420 biomasas granulu dzirnaviņas, lai ražotu 4 tph biomasas granulu. Biomasas granulu diametrs ir 6-10 mm, kas ir fakultatīvs, un biomasas granulai piemīt augstas siltumietilpības, piesārņojuma un zemu pelnu īpašības. saturu, ko var plaši izmantot biomasas spēkstacijās, biomasas tvaika katlos, mājsaimniecības kamīnos, žāvēšanas krāsnīs un biomasas gazifikatorā. Pilnam dūņu granulatoru projektam ir acīmredzamas priekšrocības granulēšanas procesā: granulu dzirnavas ir aprīkotas ar piespiedu padevēju, un materiāls tiek piespiests gredzena presēšanas kamerā, kas var padarīt granulu stabilu darbību, materiāls nav bloķēts, ražot efektīvi. Speciāli konstruēta armatūra ar skrūvju konveijera padevi, lai sliktu šķidruma materiālu varētu barot nevainojami.

Granulēšanas iekārta: MZLH420, saimnieka jauda: 90kw, piespiedu padevēja jauda: 0,75kw, izejas jauda 1tph, qtty: 4 komplekti.

Dzesēšanas un maisīšanas process:


Dūņu granulēšanas projekta komplekta dzesēšanas process ir, izmantojot dzesētāju, lai samazinātu daļiņu temperatūru un samazinātu graudu mitrumu. Tas ir zems enerģijas patēriņš, viegla lietošana un augsta automātiskā pakāpe. Granulu pēc dzesētāja nav augstāka par istabas temperatūru 5 ℃, granulu mitrums pēc atdzesēšanas ir aptuveni 8-10%, daļiņu blīvums 650-750 kg / m3.

Iepakošanas skala atbilst klienta vietējām pārdošanas vajadzībām, atbilstošā iepakojuma skala ir izvēlēta, lai atvieglotu klientam produktu pārdošanu. Parasti ir divas specifikācijas: mazs maiss un tonis. 20-50kg / maiss maisiem maisiem, 500-1000 kg / maiss maisiņiem. Iepakošanas mērogam ir augsts automatizācijas pakāpe, augsts iepakošanas precizitāte, un svēršanas sistēma ir sensora mērīšanas sistēma ar augstu jutību un spēcīgu pret traucējumiem.

Dzesēšanas iekārta: SKLB2.5, dzesēšanas telpas tilpums: 2,5m3, izejas jauda 4tph.

Iepakošanas aprīkojums: SDBLY-K, iepakošanas diapazons: 20-50 kg / maiss, 3-5 maisiņi / min.