Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Ievads 20TPH jaudas mājputnu un lopbarības barības procesu, kas aprīkots ar dubultām SZLH420 līnijām

Oct 19, 2018

image


Mājputnu un lopbarības definīcija

Mājputni un lopbarība parasti attiecas uz mājputnu un mājlopu barību, kas ir parastā barība barības klasifikācijā.

Izejvielas

Parastā mājputnu un mājlopu barības izejviela ir kukurūza, kvieši, mieži, auzas, sorgo, sojas pupas, sojas pupu milti, zivju milti, aminoskābes, jauktas maltītes, sūkalu pulveris, eļļa, gaļas un kaulu milti, graudi, barības piedevas utt. vairāk nekā 10 barības izejvielu šķirnes.

Procesa ieviešana

Mājputnu un lopbarības barības īpašības ir mērenas slīpēšanas smalkums (ekrāna cauruma diametrs 2-4mm) , mērenā konservēšanas un kondicionēšanas prasības ell granulu dzirnavas pieņem divus slāņu kondicionētājus , products gatavus produktus ar lielu granulu diametru (granulu diametrs ir aptuveni 2,5-4 mm). Dubultā SZLH420 mājputnu un mājlopu barošanas process ir ar 20 tph jaudu, tā pieņem divus slīpēšanas posmus, vienu partijas un maisīšanas sekciju, divas granulēšanas sekcijas un divas iepakošanas sadaļas. Kopējā iekārtu jauda ir aptuveni 725 kW. Ražošanas zonas būvniecības platība ir aptuveni 21 * 17,5 * 28m, tā aprīkota ar 2T katlu. Visa 20TPH dubultās SZLH420 mājputnu un mājlopu barības līnijas līnija ir kompakta dizaina, saprātīga struktūra, atbilst vides aizsardzības prasībām, un to var pielāgot atbilstoši klientu prasībām.

Procesa diagramma

Procesa sadaļas ievads

Izejvielu saņemšanas un tīrīšanas sadaļa

Tīrīšanas funkcija ir attīrīt izejvielu piemaisījumus, piemēram, lielus piemaisījumus, tostarp virves, mucas, kukurūzas vālītes un citus nemagnētiskus piemaisījumus un magnētiskos piemaisījumus, piemēram, dzelzs nagus, lai nodrošinātu produkta kvalitāti un drošību. turpmākās apstrādes iekārtas. 20TPH dubultās SZLH420 mājputnu un lopbarības barības līnijas izejvielu saņemšanas un tīrīšanas sadaļa satur barības un tīrīšanas granulas un pulvera barošanu un tīrīšanu.

Tīrīšanas iekārtas : granulas sifter SCY80 , jauda 20-30T / H ; pulvera sifers SQLZ60X50X100, jauda10-15T / H.

Slīpēšanas sadaļa

Slīpēšanas sekcijas mērķis ir palielināt barības īpatnējo virsmu, kas ir labvēlīga dzīvnieku gremošanai un absorbcijai, uzlabojot materiālu apstrādes veiktspēju. 20TPH dubultās SZLH420 mājputnu un mājlopu barošanas līnijas slīpēšanas daļa ir divas āmuru dzirnavas, un virs āmura dzirnavām ir četras tvertnes. Pirms izejmateriālu padeves tvertnē, tas ir nepieciešams, lai noņemtu piemaisījumus ar magnētisko separatoru, lai nodrošinātu āmura dzirnavu drošu darbību.

Pēc piemaisījumu noņemšanas materiāls nokļūst slīpēšanas tvertnēs. Pēc tam sasmalcinātos materiālus transportē ar skrūvju konveijeru spainī, un ievada dozēšanas traukā caur izplatītāju. Sasmalcinātos materiālus ne tikai transportē ar skrūvju konveijeri, bet arī aprīkoti ar papildu sūkšanas sistēmu, kas ne tikai ietaupa enerģijas patēriņu, bet arī novērš putekļu pārplūšanu, pazemina materiālu temperatūru un uzlabo slīpēšanas efektivitāti.

Slīpēšanas iekārtas (2sets) mer āmuru dzirnavas SFSP668 * 800,110KW , jauda 10-15T / H。


Sadalīšanas un sajaukšanas sadaļa

Sērijveida izstrādājumu formulējumi atbilstoši dažādu dzīvnieku barības vajadzībām, izmantojot īpašu ierīci, lai precīzi nosvērtu dažādas sastāvdaļas. Sajaukšana ir darbība, kurā dažādas barības sastāvdaļas tiek mērītas un sajauktas ar ārējiem spēkiem, lai izveidotu vienotu sadalījumu. Šajā nodaļā ir ņemtas vērā divas partijas un 18 dozēšanas tvertnes, no kurām mikroelementi tiek pievienoti manuāli un aprīkoti ar pārbaudes svaru. Pēc tam, kad ir pabeigtas materiālu sastāvdaļas, tās nonāk maisītājā maisīšanai, un, visbeidzot, materiāls tiek izvadīts caur konveijeru un liftu.

Svēršanas iekārtas : partijas skala PCS20 / PCS10 , partijas precizitāte≤3 ‰。

Sajaukšanas iekārta er maisītājs SHSJ4,30KW atch 2000kg partijā 24 jauda 24-30T / Hingmixing homogenitāte CV≤10%。

 

Granulēšanas sadaļa

Granulēšanas funkcija ir padarīt smalku sasmalcinātu, viegli peldošu putekļu, sliktas garšas un grūti nosūtītas barības granulas, veicot siltumu, mitrumu un spiedienu granulēšanas procesā, lai uzlabotu barības labu garšu un samazinātu barību - gaļas cena. Samazināt barības atkritumus un samazināt vides piesārņojumu. Šajā nodaļā mēs izmantojam divus dubultslāņu kondicionieru granulu mehānismus SZLH420 un četrus konteinerus, kas paredzēti virs granulu dzirnavām. Pēc granulēšanas secīgi granulas nonāk divos dzesinātājos un drupinātājos, un pēc tam iziet cauri kausu liftam, lai iekļūtu rotācijas skenerā, lai izsijātu, gatavie produkti nonāk iepakošanas tvertnē, un pārējie atgriežas granulācijā vai atkārtoti slīpē.

Granulu iekārta (2sets) : SZLH420,110KW , jauda 10-12T / H katrai granulu malai。Atdzesēšanas iekārta : SKLN6 , jauda 10-15T / H katram dzesētājam.


Iepakojuma sadaļa

Gatavās produkcijas tvertnēs esošie pulveri un granulas, kas jāiesaiņo, tiks iepakotas ar automātisko iepakošanas mašīnu, gatavus produktus, kas nav jāiesaiņo, izņem beramkravas.

Iepakošanas iekārtas : jostas skala , skrūves skala utt. Iepakojuma diapazons 20-50kg / maiss , 6-8 maiss / min.

 

Papildu sadaļa

20TPH dubultā SZLH420 mājputnu un mājlopu barošanas līnija ir ar putekļu noņemšanas sistēmu iepakošanas sadaļā, lai putekļus noņemtu, lai uzlabotu darba vidi. Eļļas pievienošanas sistēma maisīšanas sekcijā ir uzlabot barības garšu.