Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Komerciālo ieslēgt automātisko galvenie biomasas granulu augu

Jul 29, 2016

Biomasas granulu rūpnīca ir mērķis ir pabeigt visu procesu, izvēloties, sasmalcinot, žāvēšana, sajaukšanu, dzesēšanas, putekļu savākšanas un iepakošanas koka skaidu, bez kuras tā var arī apstrādāt, salmiņi, rīsu sēnalu, zāģu skaidas un koku zarus utt.

Gatavās produkcijas tiek veidota stienis, bloka formas vai granulu veida biomasas granulu, kas var lielā mērā lauksaimniecības un mežsaimniecības atkritumus sadedzināšanas uzlabot un ražot maz vides piesārņojums. Par tīru un zaļu ražošanas līniju, tas plaši lietots rūpniecības biomasas degvielu, elektrostacija, koksnes augu, mēbeļu fabrika, mēslošanas līdzekļu, augu un Ķīmijas inženierzinātņu augu.

Kāpēc izvēlēties FDSP biomasas granulu augu
1. FDSP hassold barības mašīnas un minerālmēslu mašīnas visā Ķīnā un eksportē uz Koreja, Dienvidāfrika, Krievijas, Taizemes, Irāna utt.
2. augsta blīvuma, gludu virsmu, 6mm diametra vai 8mm diametrā, 33mm (20-50mm
regulējams) lengthpellets tev saņemt.
3. mēs varam pielāgot pilnīgu ražošanas risinājumu, atbilstoši jūsu izejvielas, mitruma, jaudu, faktisko insite un tā tālāk. Tiks nodrošināta kvalitatīva un izcilu pakalpojumu.
4. pēc garantijas perioda piegādātāja sola toprovide mū servicefor klientam un sniedz visvairāk izdevīgāku cenu nepieciešamo detaļu.

Augu biomasas granulu process