Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Ķīna Silo ražotāja piegādes cietumsargs Silo projekta

Oct 11, 2016

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir profesionāli ražošanai ražo tērauda tvertnes graudu uzglabāšanai!. Tērauda tvertnēs tiek plaši izmantoti glabājot graudus (piemēram, kviešu, kukurūzas, kukurūzu, rīsu, nelobīti, iesala, mieži, sojas pupu utt.), sēklas, plūsmas, milti, plastmasas granulu (piemēram, PP koncentrāta, PA Pellet PVC Pellet), koka granulu utt.; Mēs varētu aprēķināt, dizains, ražošana un instalēt graudu bunkura sistēma, saskaņā ar klienta prasībām.


TheBuildtoLastSolidSilos

1.RoofTop:

Jumts ir stāvēt līdz pat smagākais vidi galējās sniega katastrofa ar echo top dizains un daļa paredz spēcīgu struktūru un savienojot radiālās ribas, kas ir Z savstarpēji saistītas atkal pati. Jumtu paneļi iekļaut ar ribas ar virs un zem klēpja profilus precīzai saskanības nodrošināšana.

2.BodySteelPlate:

Commercial275g/m2 dubultā cinkota tērauda pārklājums palielina dzīves un durability.450g/m2 un pārklājums pieejams pielāgotā secībā 600g/m2. Katras sānu malas loksnes ražo no augstas stiepes tērauds, kas ir spēju pārvarēt ārkārtējas pilnvaras, spiediena.

3.Stiffeners:

SRON ir augstsprieguma stiffener (var atrasties vai ārpus tvertnes) profili padarīt tvertnes spēcīgāku ļaujot silosos nostāties labi pat zem galējās viesuļvētras. Bāzes stiffener zābaki ir pārklāts, tāpēc tās nav rūsa, laika gaitā.

4.WindRing:

Gara auguma bunkuros vai kas nepieciešams izturēt smago vējš. Caurumus nostiprinājumos; samazināt skrūvi vēja zvana un kronšteini swaged tehnoloģija nodrošina tvertnes strāvas slodze

5.Highstrengthboltsandscrews:

fdsp ir augstas stiprības skrūvēm pārī ar blīvējošās paplāksnes, pārklāts aparatūra nodrošina pievienotās aizsardzība no rūsas, lai nodrošinātu graudu bin stāv laika pārbaudi.

6.Manhole:

dubultā slāņa drošības bloķēšanas sistēmu, lūku

7.WideFlangeI BeamSupportStructure:

Plaša atloks svītriņa balsta konstrukcija ir spēks un izturību atbalstīt smagās piltuve Šilo slodzes ilgu laiku un ar vēja un seismisko prasības izskatīšanu.