Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Ķīna profesionālo rūpnīcas piegādes 2t Peldošās zivju barības koncentrātu ražošanas līniju ar labāko cenu

Sep 14, 2016

Zivju barības koncentrātu ražošanas līnijas ieviešana

1. plaši piemērojama joma: to var apstrādāt dažādi materiāli, piemēram, kukurūza, kukurūza, zāle, graudi, melase un citas izejvielas

2. augsti efektīva vienu soli pārnesumu pārvades diskdzinis nodrošina maksimālu izmantošanu enerģijas attiecība

3. pilna nerūsējošā tērauda padevi; Mainīgais piķis anti-arch konstrukciju; Importēti frekvences pārveidotāja vadības

4. nerūsējošā tērauda balzāms paplašina kondicionēšana un vārīšanas laikā. Aksiālo tvaika izsmidzināšanas ostas, lopbarības vārīšanas efektivitātes uzlabošanai

5. augstas precizitātes braukšana, galveno mehānismu un zobrata vārpsta pieņem carbonizing rūdīšanas un grūti zobu virsmu slīpēšanas tehnoloģiju, kā rezultātā vienmērīgu braukšanas, zems trokšņa un ilgu ekspluatāciju


Peldošu ekstrudētā aqua lopbarības preparāti parasti ietver enerģijas, olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu, vitamīnu, minerālvielu un citas izejvielas, ko izmanto:

·Seed kategorijas: sorgo, kviešus, miežus un tā tālāk;

·Bran: kviešu klijas, milti, rīsu klijas, klijas u.c.;

·Meal kategorijas: sojas miltus, riekstu milti, rapšu sēklu milti, kokvilnas sēklas miltiem un citu miltu tipam;

·Animal olbaltumvielu sastāvdaļas: zivju miltus, kaulu miltus, zīdtārpiņu pupa pulveris, garneļu miltu un citu dzīvnieku olbaltumvielas materiālu;

·Natural minerālu izejvielas: avots, fosfors, kalcijs avots, bentonīts, ceolīts pulveris;

· Citas kopīgas sastāvdaļas: lucernas milti, #39; distillerand s graudi, rauga, cietes α, eļļām un taukiem;


Turklāt atkarībā no lietas apstākļiem, īpašu aqua barības ražošanā arī palīdz ar nepieciešamību racionalizēt dažādas piedevas izejvielu, tostarp izmantošanu: vitamīnu, minerālvielu, aminoskābju, antibakteriālo medikamentu kategorijas, ķiploku, garšaugi, probiotikas, fermenti, L-karnitīns, betaīna, nezināms augšanas faktora, saistvielu, konservanti, antioksidanti un citu barības piedevas, un citu barības piedevām, piemēram, sojas lecitīns, jūraszāļu pulveris , nātrija diacetāts, Astaksantīns, taurīns, Hitīns, iodinated kazeīna, polifenoli un citi.


galvenās iekārtas Peldošās ekstrudēta aqua barības ražošanas līniju

Peldošs ekstrudētā aqua barības pārstrādes tehnoloģiju, presēt ir ļoti būtiska sastāvdaļa:

Presēt ir skrūvju un uzgriežņu, kam mīcīšanas un miksēšanas funkcijas. Pēc tam, kad izejvielas, puffing kambarī, materiālu skrūve riekstu saspieda, berzes, starp bīdes efekts, iekšējais spiediens pieaug, pats lielākais 4Mpa, temperatūra pieaug līdz 140 grādiem Celsius.A asas pieaugums 3-7s laikā temperatūru un spiedienu, organizatoriskā struktūra, par būtiskām izmaiņām, tālāk gelatinized cietes, proteīnu denaturācija, neapstrādātu šķiedru bojājumu, salmonellas baktērijas nogalināt kaitīgas baktērijas. Augstā temperatūrā un augsta spiediena no novadīšanas materiālu pa muti, tās pēkšņi atbrīvošanas spiediens šobrīd ūdens daļējas zibspuldzi, pēc atdzesēšanas materiāls bija porainu struktūru Izvērstā materiālā formā, granulu, flocculent vai rupju drupatas formu.



Jiangsu Liangyou mašīnas zivju barības koncentrātu ražošanas līnija

1. Jiangsu liangyou machineryis vienu no lielākajiem rūpnīcā jiangsu provice, mēs esam šajā jomā vairāk nekā piecpadsmit gadus, un visiem mūsu klientiem ir ļoti domāju, ka mūsu granulu mašīnu un citus produktus. Es esmu pārliecināts, ka jums būs apmierināti ar mūsu produktiem, kā arī.

2. mūsu barības koncentrātu mašīna ir ar CE sertifikāts, mūsu motoru ir SEMINS ZĪMOLS, mūsu gultņu NSK ZĪMOLU, mums ir klienti, Krievijas, Omāna, Šveice, u.c..

Un laipni aicināti mūsu rūpnīcas, mums var piešķirt dažādas iekārtas jums pēc jūsu pieprasījuma pusi un padarīt zīmējumu jums. Mums ir profesionāli cilvēki, lai izskaidrotu darwings, līdz esat iepazinies un apmierināti ar mūsu dizains.

3. mūsu mašīna materiāla biezums ir vairāk 2mm nekā tirgus, laipni lūgti nosver un kontrastu.