Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Ķīna ekspertu ražotājs kokskaidu granulu dzirnavu iekārtas

Oct 13, 2016

Biomasas granulu Ievads

Biomasas granulu mašīnu var padarīt atkritumi, piemēram, zāģu skaidas, salmi, rīsu sēnalu un koka mizas augsta blīvuma granulu degvielas veida, vairākas iepriekšējas apstrādes darbības. Tas ir ideāls degvielas toreplace ogles, ietaupīt enerģiju un samazināt emisijas un ir arī lielisks ekonomikas un socialbenefit. Tā ir ierindota ir augsts efektīvas un tīras atjaunojamās enerģijas.


Biomasas granulu lietojumprogrammu

Biomasas granulu plaši tiek lietotas tādās nozarēs kā rūpniecības uzņēmumu katlumājās, mājas pavards un biomasu elektroenerģijas ražošanā un tā tālāk. Biomasas granulu ir pakāpeniski aizstāj rūpniecības degvielām, piemēram, elektroenerģijas, naftas, gāzes un ogļu un tā tālāk.


Daļa no gatavā biomasas granulu ražošanas līnijas

1TPHSawdust ekstrakta koncentrāta Line(Latvia)

2TPH kokskaidu granulu Line(Russia)

3-4TPHWoodwastePelletLine(Malaysia)

3-4TPHStrawGrindingLine(Romania)

5TPHSawdustDryingLine(UKrain)

5TPH kokskaidu granulu līnija (Tunisija)

6 8TPH koka PelletLine(Portugal)

15TPH koksnes granulas līnija (Brazīlija)Funkcijas forWood Pellet Mill

  1. Gatavs saņemt izejvielas nelobīti salmiem līdzīga, var pārstrādāt saulespuķu kātiņa, mežsaimniecības atkritumus, koksnes skaidas, un daudzi citi atkritumi vai pulveris cietā materiāla.

  2. Skrūvju centru regulēšanas struktūra pieņem, brīvi var pielāgot atstatumu starp veltņiem un skrošu dzirnavas mirst.

  3. Nelielu kokskaidu granulu mašīnu pieņem augstas precizitātes pārnesumu transmisijas pārnesumkārbu, nodrošinot drošu un efektīvu pelletizing procesu.

  4. Mirst veidni un rullīši ir izgatavoti no leģētā tērauda. Cietība pēc ārstēšanas var būt vairāk nekā 50.

  5. Elektriskās vadības sistēma ir starptautiskā standarta, precīzi un stabili.

  6. Mēs piegādājam dzīvoklis nomirst diametrs ir 6 – 30mm savu izvēli dažādu vajadzību apmierināšanai.

  7. Iespēja mainīt jauno mirst un rullīši, ātri un ērti.

  8. Redzamība. Ir iespējams apskatīt kambarī, kad granulēšanas, tāpēc problēmu var atrisināt, savlaicīgi.

  9. Mazo un vieglo svaru, kas padara plaši izmanto mājās, mazo saimniecību, piemērojami arī organisko mēslojumu andamp; kombinēto minerālmēslu granulating.


Granulu ražošanas līnijas process kokskaidu granulu ražošanas līnijas

(a) elektriskās vadības

Elektriskā kontrole vienmēr ir svarīga loma attiecībā uz visu ražošanas līniju. Mēs izmantosim Schneider electric komponenti un lēnais palaidējs, jūs varat izvēlēties vadības panelis vai PLC kontrole, viegli saprast un efektivitātes kontroli.

(b) šķembu procesu

Granulu rūpnīcas pirms izejvielas tiek pārstrādātas biomasas granulu tie ir vispirms samazina uz daudz mazāku, vienādi izmēra daļiņas. Thicknedd ir lielāks par 10mm vai lielums ir lielāks nekā 50 * 50mm, chippper ir nepieciešama, lai šos materiālus mikroshēmu mazākos gabalos.

(c) Malšanas procesa

Āmuru mill tiek izmantota, lai tālāk sasmalcināt šos mazos gabaliņos vērā daļiņu diametrs ir mazāks par 3mm.

(d) žāvēšanas procesa automātiskās

Pēc izejvielām tiek saspiesti žāvētāju ir nepieciešams, jo lielākā daļa koksnes izejvielas havea mitruma saturs ir aptuveni 50 %. Tomēr, optimālā mitruma saturu pelletiztionis 13 % - 15 %. Tādēļ koncentrāta iekārtās, lai samazinātu mitruma saturs ir iekļauts rotācijas žāvētāju. Pēc saspiešanas un žāvēšanas var sākt pelnīt koksnes granulas.

(e) granulēšanas procesā

Pēc sasmalcināšanas un žāvēšanas izejvielas pareizi, tad ir gatavs skrošu dzirnavas. Pelletizing mašīnu vai nospiediet ir mašīnas granulu rūpnīcas galvenais elements. Jāpiebilst, piemaisījumiem izejvielās, piemēram, metālu, vai akmens, sabojāt mirst un rullīši ekstrakta koncentrāta pieņem anā.

(f) dzesēšanas procesā

Parasti pēc granulēšanas, granulas temperatūra ir no 60-80 grādi un mitruma saturs ir 15 %. Uzglabāšanas nolūkā dzesētāja ir jāizmanto, lai samazinātu to virsmas temperatūras un mitruma saturu.

(g) iepakošanas Process

Beidzot ir iepakošanas process. Koksnes aizsardzībai rogas kļūst kļūst mitrs un palielināt uzglabājamību, pienācīgu iepakojuma ir nepieciešams. Šeit mēs nodrošinām Jūs ar labākajiem iekšzemes Semi-Auto iepakošanas mašīnu.

(h) Bunkurā Process

Glabāšanas sistēma izpildīt automātiskās barošanas un izlādes visu izejvielu veidu.