Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Vistu mēsli mēslojuma šķīdums

Jun 30, 2016

Pārskats:

Organisko mēslojumu ir izmantot vistas, cūkas, liellopu, aitu, citu mājlopu un mājputnu mēslu, arī kultūraugu salmu kā izejvielas, adoptbio fermentācijas tehnoloģijas, zinātniskā apstrāde (fermentācijas, žāvēšanas, saspiešanas, maisīšanas, granulating, dzesēšanas u.c.). lai radītu highqualityand stabils garajām, zaļajām mēslojums efficiencyand vides aizsardzības un efektīvai organisko mēslojumu.

Sakarā ar īsu būvniecības periodu, ātru atdevi no investīcijām, augstu peļņu, zemas ieguldījumu riska, organisko mēslojumu ražošanas projektam ir plašs tirgus perspektīvas.


Vistu mēsli ražošanas pārstrādes līniju un risinājumi problēmām

1.Sakarā ar augstām temperatūrām vistu mēslu kompostēšanas procesu, kura rezultātā nitrogenloss. Tādēļ pirms termiņa, ir nepieciešams 5 % superfosfāts toadd tiesības summu waterand, tad thefertilizerwould labāk.

2. Ir vispiemērotākā fermentāciju kūtsmēslu ar moisture50 % līdz 60 %. Infermentation procesu, ir pārāk augsts, fermentācijas materiāli ventilācijas ir nabagiem, kuri willimpact skābekli, materiālu būs anaerobā stateandproduce H2S nodošanas un citas odorous gāzes, kamēr fermentācijas temperatūra ir grūti piecelties, rezultāts nav goodforsafe atbrīvošanos no kūtsmēsliem, sadalīšanās ātrums būs samazinājies vidējais mitruma saturs, tādējādi aizkavēt fermentācijas laikā. Lai reachthe, nepieciešams mitruma saturs fermentācijas, tas būs nepieciešams pievienot someorganic un neorganisko materiālu (piemēram, perlīts, ceolīts pulveris, salmu rīsu un rīsu sēnalu), lai turpmāk samazinātu mitruma saturs kūtsmēslus.


Advantage FDSP vistu mēslu ražošanas līniju andamp; iekārtas

1. FDSPhas profesionālā tehniskā grupa varpielāgot wholeproduction līnijapamatojoties uz klientu īpašiem vajadzībām un izejvielu, tostarp žāvējot, fermentācijas procesā, turner, sasmalcinot, sajaukšanu, granulating, dzesēšanas, skrīninga, iepakojums, etc.l

2.FDSPspecializing fertilizerequipmentsfor 13 yearswith CE sertifikācijas, equipmentwith iekšzemes pirmklasīgu levelquality ražošanā.

3.FDSP ir richproject projektēšanas un celtniecības pieredze un labi pēc saleservice sistēmas.

4.FDSP var pielāgot dažādiem risinājumiem toproduce dažādās formās organisko mēslojumu, ieskaitot pulvera, kolonnveida daļiņas, lodveida daļiņas.


Kā izvēlēties vistas ražošanas līniju andamp; galvenās iekārtas

Būvniecības produkcijas apjomsvistu mēsli organisko mēslošanas līdzekļu ražošanas līnijair 3-10 miljonus tonsper gads, visaptverošu vērā vietējos resursus, tirgus ietilpību un tirgus coveragesituation. Produkta noformējums un mēroga ieguldījumus, kas vajadzīgi saskaņā ar followingconditions: raksturojums izejvielu resursiem, lokāliem zemes apstākļiem, vietēji pieaudzis kultūraugu šķirņu galvenās struktūras, rūpnīcas vietas apstākļiem, automaticproduction pakāpi.

Viena importantchicken kūtsmēslu ražošanas iekārtas (principi, parametrus, priekšrocības, profesionāli, kvalitāti utt.) ieviešana


Šādu describesis Tērners.

Turnercaneffectively un uniformlyturnmix dzīvnieku mēsli un mikrobu aģentiem, salmu pulvera, lai radītu labāku vidi materiāli aerobi fermentējot. Turner, iedalīti divu veidu draiveros:

Sevis dzen pagrieziena mašīna

Šis produkts ir piemērots toheap fermentācijas bio organisko mēslojumu rūpnīcas ražošanas, mehāniskās iekārtas withadvantagesofless ieguldījumi, zems enerģijas patēriņš strauji stājas mēslojumu, lielu jaudu. Tā apvieno funkcijas no bojāta, ietaupot laiku un darba efficiencyoforganic mēslojuma augu ražošanas un produktu kvalitātes uzlabošanai, ievērojami samazināt izmaksas.Parametri

Modelis

Globālā pile(m)

Heightof pile(m)

roller(m) diametrs

Capacity(m3/h)

svars (kg)

LYFP260

2.6

1.4

0.72

800-1000

4500

LYFP320

3.2

1.6

0.9

1000-1200

6000

LYFP360

3.6

1.8

0.85

1200-1500

7500


Groove pagrieziena mašīna

Piemērota aerobo fermentācijas procesā var izmantot saules enerģiju fermentācijas istabā, rūgšanas tvertnē un citi papildpakalpojumi. Izmantot ar pārejas mašīna var sasniegt vairākus gropi ar vienu pagrieziena mašīna.


Parametri

Plata kaudzes

Augstums pile(m)

roller(m) diametrs

Capacity(m3/h)

svars (kg)

3.5

1.8

1.1

1200-1600

8500

3.2

1.6

1.2

2000-2200

9500Konkrētajā lietā par klases minerālmēslu ražošanas līnija--

Shandong 3-4t/h vistu mēslu minerālmēslu ražošanas līnija


Informācija par projektu:Projekts ir Qingdao, Shandong, būt konstrukcijai un uzbūvei, FDSP 2007. Projekts izmanto vistas manurefor, granulētas with3 4T / Hcapacity, granulu organisko mēslojumu pārdod pielāgoties sveica ar lauksaimniekiem.