Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Vistu barības augu

Oct 08, 2016

Saskaņā ar šo materiālu īpašībām, LoChamp zīmolu vistu barības ražošanas līnijas galvenokārt veido izejmateriālu saņemšanu tīrīšanas sistēma, smalcināšanas sistēmu, partiju pārformēšanu un maisīšanas sistēma, granulācijas sistēmām, produkta iepakošanu un palletizing sistēmas. LoChamp Brand vistu barības šķīduma pilnībā jāapsver izejvielu raksturojums, dažādas kombinācijas dažādos procesos, tikai, lai sniegtu jums labāku servisu.


Ir manuāli un pilnībā automātiskas pilnīgu plūsmu kopa.


Plūst pilnu vistu barības augu apstrādei:

Materiālu saņemšanas sistēma - andgt; Sasmalcināt / smalcināšanas sistēmu - andgt; Partijas sūtīšanas un maisīšanas sistēma - andgt; Pelletingandamp; Dzesēšanas Syste - andgt; Iepakošanas sistēma


Profesionāla noformējuma vistu barības augu:Seko tehnoloģiju plūsmu tendences jaunāko nozares attīstību un labākais plāns ir izstrādāta atbilstoši klienta prasībām un vietējiem apstākļiem. Ģenerālis lopu barības palnt izkārtojums ir saprātīgu, ekonomiski ar detalizēts izvērtējums no klientu puses.


Profesionālu vistu barības augu ražošanu:Visas chicekn barības automāti ir stabila, uzticama; chicekn barības augu ir ar augstu automatizācijas līmeni; Automātiskās vadības procesa ražošanu, izmantojot uzlabotas centralizētas vadības sistēmas garantē zemāko ekspluatācijas izmaksas


Profesionāla uzstādīšana vistu barības augu:Mēs esam profesionāla uzstādīšana komanda ar izveicīgs pieredze 20 gadus. Tie ir rūpīgi un atbildīgi.


Videi draudzīgi:Putekļiem, troksni un kanalizācijas notekūdeņu novadīšanu atbilst vides prasībām.


Var nosūtīt e-pastu:info@fdsp-cn.com. Jebkurā laikā jūs zvanāt 86-025-66621288-808 klientu apkalpošanas tālruni, mums būs silts, profesionālu un efektīvu, lai atrisinātu problēmu, jums. To izdarīt tiesības pirmo reizi, ir pieprasījums pēc mūsu produktiem, arī uz mūsu pakalpojumu prasībām.