Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Vistas govs lopu aitu mājputnu dzīvnieku barības koncentrātu līnija - granulu mašīnu presēt Line Feed

Sep 27, 2016

Mēs esam ražošanas dzīvnieku barības ražošanas līniju, zivju barības ražošanas līniju, pet padeves līniju, mājputnu barību līniju, lopu barības augu, augu vistu barības koncentrātu, lopu barības koncentrātu augu, cūku barības koncentrātu augu, aitu barības koncentrātu augu u.c. un visi mūsu produkti ir ieguvuši CE un ISO9001: 2000 sertifikāts.

1. ko mums var sniegt jums:

Mājputniem, andamp; lopbarības dzirnavām projektu:

 • Plūsmas dzīvnieki dažādos augšanas periodā;
 • Dažādās jaudas, 1 ~ 40TPH katrā rindā;
 • Atbilst standartiem dažādās valstīs un reģionos.

2. aqua feed mill projektiem:

 • Peldošā zivju barības, nogrimšanas zivju barībā, garneles, barības utt.
 • Dažādās jaudas, 1-15 TPH katrā rindā;
 • Atbilst standartiem dažādās valstīs un reģionos.

3. premikss augu projekts:

 • Specializētu aprīkojumu un procesa gaitu;
 • Efektīvi kontrolēt pārrobežu piesārņojums, atlieku un putekļu emisiju;
 • Dažādās jaudas, 0.5 15 TPH katrā rindā.

4. pet pārtikas augu projekts:

 • Specializētas presēt, žāvētāju un coater pieņemti;
 • Dažādās jaudas, 1.5-5 TPH katrā rindā.

Aboutour barības ražošanas līniju

 1. To var apstrādāt dažādi materiāli, piemēram, kukurūza, kukurūzas, zāli, graudu, SBM, MBM, lucerna, melase, salmu un citu izejvielu plaši piemērojama jomu.

 2. Pilnīgu barības koncentrātu procesu dzīvnieku barības koncentrātu ražošanas rinda satur saņem tīrīšanu, slīpēšanas, partiju pārformēšanu un sajaukšanu, granulēšanas, dzesēšanas, apdrupušas, skrīninga un iepakošanas granulas daļām. Pilnas rindas satur drupinātājs, mikseris, skrošu dzirnavas, dzesētājs, crumbler, dzesētāja un visiem nodalījumiem, screener, iepakošanas iekārta konveijeri utt. Mēs izstrādās pilnīga granulu līnijas plūsmas diagrammu, atkarībā no izejvielu un īpašās prasības.

 3. Labas kvalitātes gatavo barības granulas nerūsējošā tērauda balzāms paplašina kondicionēšana un vārīšanas laikā. Aksiālo tvaika izsmidzināšanas ostas, lopbarības vārīšanas efektivitātes uzlabošanai.

 4. Augstu efektīvu plūsmu mašīnas vadītāja galvenais augstas precizitātes rīkiem un zobrata vārpsta pieņemt carbonizing rūdīšanas un grūti zobu virsmu slīpēšanas tehnoloģiju, kā rezultātā vienmērīgu braukšanas, zems trokšņa un ilgu kalpošanas laiku.

 5. Pielāgotu jaudu: Mēs varam pielāgot dažādas jaudas no 1 tonna stundā līdz 50 tonnu stundā vai pat vairāk.

 6. Dažāda veida un lieluma barības, mēs varam pielāgot risinājumu ražo misu barību, barības koncentrātu, drupināt barības jums. Barības ekstrakta koncentrāta lielums var būt 1,5 mm līdz 18mm.


Thepositiveeffectsofpelletingare:

higherfeeddensity,

nofeedingredientseparation,

betterbacteriologicalquality,

easieringestion,

improvedgrowthandFCRGalvenās barības ražošanas līniju mašīnas

Tie ir iesaistīti koncentrāta līnija mainmachines. Wealso manufactureother anxiliary iekārtu, piemēram, putekļu savākšanas iekārtas, iekārtu piegādes, utt, kas ir saistītas ar thefeed augu veikt augu, automātiska un tīrs.


Mums ir būvēt vairāk nekā 300 gatavas barības projektiem ārvalstīs un iekšzemes tirgū. Silti laipni jūs apmeklēt mūsu fabrikā. Mēs varētu būvēt daudziem citiem barības ražošanas rindu, piemēram, mājlopi, mājputni, aqua, garneles un premikss dažādos mērogos. Mēs pielāgot un sniedz profesionāla risinājumu par savu projektu.


Projektu gadījumā: