Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

CE apstiprināja 15T/H biomasas granulu rindu ar pabeigti projektu

Oct 13, 2016

Granulu fuels(orpellets) tiek izgatavoti no saspiestā organiskās vielas vai biomasas degvielām. Granulas var izdarīt no vienas no piecām galvenajām kategorijām biomasas: rūpnieciskiem atkritumiem paralēliem produktiem, pārtikas, lauksaimniecības atliekas, kultūraugus ar augstu enerģētisko vērtību un neapstrādātu kokmateriālu. Koksnes pelletsare, visbiežāk granulu degvielas tipa un parasti tiek izgatavoti no saspiestazāģu skaidasun saistītās rūpniecības atkritumifrēzēšanaskokmateriālu, ražošana, koka izstrādājumu un mēbeļu un celtniecības. Citu rūpniecisko atkritumu avoti ietver tukšs augļu saišķos pa,palmu kodolučaumalas,kokosriekstsčaumalas, un koku galotnes un filiāles pirmskalcinēšanas mežizstrādes operācijas. Granulas tiek iedalīti kategorijās pēc to apkures vērtību, mitruma un pelnu saturu un dimensijas. Tās var izmantot kā kurināmo elektroenerģijas ražošanas uzņēmumu vai privātpersonu apkures un virtuves. Granulas ir ļoti blīvs un var saražot ar zemu mitruma saturs (zem 10 %), kas ļauj ierakstīt ar ļoti augstu co pilnīgu ražošanas līniju 10 Ton per hour mbustion efektivitāti.


Produkta apraksts


15T/H biomasas granulu līnija

Pellet Mill atsaucas uz atsevišķa iekārta. Tas ir kodols mašīna ar pilnīgu ražošanas līniju atkārtoti suspendēta ekstrakta koncentrāta. Tādēļ pilnu līniju sauc par augu koncentrātu vai pilnīga granulu ražošanas līnijas. Parasti, granulu rūpnīcas vai nu var atsaukties uz biomasas granulu augu vai dzīvnieku barības koncentrātu augu dažādas granulas ar dažādu sastāvdaļu lietošanas dēļ. Pellet Mill ir formēšanas iekārtu koncentrāta uzņēmumā, parasti ietverot drupinātājs, āmuru mill, mikseris, dzesētājs, sifter un iepakošanas mašīnu palīgierīces.

: 15T/H biomasas granulu lineCrushing posms:izejmateriāli ir visai kritisks, ja izejvielas materialand #39; s diametrs ir pārāk liela, t.i. koksnes vai žurnālu, jāveic achipperwill, tad ahammer millwill, kas vajadzīgi, lai apspiestu šīs mikroshēmas vērā pulveris; chipper būs nav vajadzīgi, zāģu skaidas, utt.

Zemāk ir koksnes chipper:


B. 15T/H biomasas granulu linedrying posms:mitruma saturu jūsu izejvielas ir galvenais, ja mitruma saturs isover20 %, žāvētāju būs nepieciešamas, lai sausa izejvielas pirms granulēšanas; ja MC isbelow 10 %, jums ir pievienot dažus ūdens palielināt adhesiveness. Optimāla MC, izejvielu is12 - 18 %.

zemāk ir mūsu žāvētāju


C: 15T/H biomasas granulu linePelletizing posms:Apellet dzirnavas, pazīstams arī kā apellet preses, ir veidsdzirnavasvaiiekārtas presesizmantota, lai veidotugranulasno pulverveida materiālu.


D. 15T/H biomasas granulu lineCooling stadijā:

Pēc pelletizing procesa kokskaidu granulu temperatūra ir apmēram 60-80 grādu un kokskaidu granulu mitruma saturs ir aptuveni 15 %, lai mēs nepieciešams izmantot dzesētāju samazināt apmēram 3-4 % mitruma, tik tas ir viegli uzglabāt kokskaidu granulu.


E: 15T/H biomasas granulu linePacking posms:

Pēc atdzesēšanas kokskaidu granulu tieši nepārslēdzas degvielas procesā, izvairoties no kokskaidu granulu ietekmēta ar mitrumu. Iepakošanas process ir nepieciešams. Šajā procesā mēs apkopot mūsu iekšzemes labāko iepakošanas iekārta jums. Ja jums nepieciešams pilnībā automātiskā iepakošanas mašīnu, mēs varam piedāvāt jums kā jūsu prasībām: