Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Cements būvniecības nozares Šilo

Jun 30, 2016

Cementa tvertnēstiek izmantoti uzglabāšanas un izplatīšanas dažādu veidu cements.

Ir dažādu veidu betona tvertnēs, piemēram, tiek izmantoti, lai turiet un izrakstīšanu, cementa un citu pulvera materiāliem, piemēram, RP (homogēns degvielas pelnu) zema līmeņa mobilā bunkurā un statiskā vertikālā stāvoklī cementa silo.

Zema līmeņa tvertnēs ir pilnībā mobils. Tie ir vienkārši transporta un ir ērti uzstādāmi uz vietas. Šie mobilie silosi parasti ir aprīkoti ar elektronisko svaru sistēmu ar ciparu displejs un printeris. Tas ļauj jebkuru cementa daudzumu vai pulvera atbrīvots no skābbarības novietnes tiek kontrolēta, kā arī nodrošina precīzu norādi par to, kas paliek iekšpusē skābbarības novietnes. Statiskā vertikālā tvertnēs, tiek uzskatīti par zemas uzturēšanas opciju uzglabāšanai cementa vai citiem pulveriem. Cementa tvertnēs var izmantot kopā ar bin baro partijas sūtīšanas augi.

Ir svarīgi atzīmēt, materiālu un konstrukciju betona bunkurā atšķirsies ar cementa produktu, kā mēs visi zinām, ne visi būvmateriālu veidi veicina turēšanu cementa maisījumu no barojot vai absorbē mitrumu. Piemēram, tvertnē, kas ir veidota, lai aizsargātu integritāti soda ash var nedarboties tik labi ar kaļķi. Kopā ar betona sastāvdaļām, cementa silo konfigurācija būs nedaudz atšķirīga attiecībā uz produktiem, kas ir identificēti kā augstas veiktspējas betona vai betona self-presēšanas.

FDSP tvertnēspalīdzēt projektējat labākais risinājums jūsu produktam, kā _ arī veidot labāko betona bunkurā savu materiālu drošības nodrošināšanai.