Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

CE ISO9001wood sawdustpellet dzirnavas, Professional savukārt atslēgas projektu piegādātājs

Oct 13, 2016

Īss ievads kokskaidu granulu projekta pārdošanai:

Kas ir kokskaidu granulu mašīnu kokskaidu granulu mašīnu var ražot diametrs 4-12mm koksnes granulas, parasti 6mm europea, 8mm kroea un 8-10mm uz Ķīnu. granulu diametra un garuma var pielāgot atbilstoši jūsu pieprasījumam. granulu mitrums ir 8 % - 10 %, blīvums andgt; 1.1, pilnīgi atbilst DIN standartam (ja vien jūsu izejmateriāls ir labs). un mūsu gredzenu mirst kokskaidu granulu mašīnu ir labākā mašīna konsekventi ražot kokskaidu granulu degvielas.


Izejvielas, lai kokskaidu granulu

Kokskaidu granulu mašīnu ir galvenokārt attiecas uz neapstrādāta vilna granulācijas izejvielas, piemēram,: zāģu skaidas, salmi, bambusa, rīsu sēnalu, kokvilnas kātiņa, apvalks, Ozoliņš un olīvu atkritumu un citas koksnes atkritumu no mēbeļu fabrika un zāģmateriālu dzirnavas u.c..


Kokskaidu granulu pagrieziena atslēgas projekta procesu:Kokskaidu granulu pagrieziena atslēgas projektu pieteikumu:

koksnes atkritumus, kukurūzas, zāģu skaidas, salmi, rīsu sēnalu, rīsu stiebru, bagasse, biomasas atkritumi, kokvilnas kātiņa, zemesriekstu čaumalu, bambusa, kokosriekstu čaumalu, filiāle, siena, lopbarības, koksnes milti un redzēju putekļu, eikalipta, priede, bērzs, augļu papeles, bambusa, organisko mēslojumu, organisko mēslu, zirgu mēslus, govs mēsli, dzīvnieku barībā, mājputnu barības, trušu barības, zivju barību, un tā tālāk.

(1) kokskaidu granulu tehnoloģiju programmas (mežsaimniecības atkritumus)

(2) salmi, granulētas procesu (kviešu salmi, kukurūzas stublāji, rīsu stiebru)

(3) lopbarības daļiņas un briketēšanas procesu (miežu, lucernas zāles Pennisetum)

(4) dzīvnieku atkritumu apstrādes procesu (vistu mēsli, cūku mēsli)

(5) atkritumu apstrādes procesu shēmu (CSA - mēslojums)