Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

CE ISO jauno stāvokli kokskaidu granulu projektu

Oct 13, 2016

Izejvielas no biomasas kurināmā granulas:

Gandrīz visi mežsaimniecības un lauksaimniecības atkritumu materiālu var pārveidot koksnes granulas ar mūsu gredzenu mirst kokskaidu granulu dzirnavas, piemēram: skūšanās, koksnes šķeldu, zāģskaidas, zemesriekstu čaumalu, cukurniedres, raidstacija čaumalas/kātiņa, kafijas miziņa, nelobīti salmu, saulespuķu kātiņa, kokvilnas stublājus, tabakas atkritumi, sinepju kātiņa, džutas atkritumu, bambusa putekļi, atkritumiem, Tea, kviešu salmi, Palm miziņa, sojas pupas miziņa, kokosšķiedras piķis mizām/salmiņi, rīsu sēnalas utt. Gala granulas var izmantot rūpniecisko apkures katlu un lielām spēkstacijām, kā arī mājas apkurei.


Daļiņu gatavo productsmade koksnes granulu Project

piemēram, ricehusk, saulespuķu miziņa, zemesriekstu čaumalu un augļu čaulas; Priede, žurnāla koksnes un filiāles, cilmes, miza un otherwood atkritumus; šķirnes ofcrop kātiem; gumijas, cements, pelni un citi ķīmiskie materiāli.


Apstrādājot līniju biomasas granulu procesu

Saspiešanas sistēma:

Ja pārāk liels, mums ir nepieciešams izmantot materiālu sasmalcina materiālu par 3-5mm. Tas var drupinātājs koksnes žurnāls, salmi, bambusa, catton, koka zariem, koka paletes u.c., kas var usd granulu izgatavošanai. Gala materiāla wil būt usd granulu izgatavošanai

Žāvēšanas sistēma

Ja beprocessed materiāls ir pārāk slapjš, līnija pieprasa žāvētāju sausa materiāla below15 %. Mēs varam izmantot ogles, u.c. kurināmo granulu.

Granulētas sistēma

Tas ir galvenais process šīs rindas, kurās ražo ekstrakta koncentrātu, granulu izmanto rūpniecības, katlu, fabrikas utt. Šī iekārta var ražot granulu lielumu ar 4-12mm.

Dzesēšanas sistēma

atdzist izvades granulas un izņemiet dažas mitruma ekstrakta koncentrāta

Sijāšanas sistēma

izņemiet putekļu un sasmalcinātas granulas

Iepakošanas sistēma

pakot granulas vērā nepieciešamā izmēra somas