Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

CE & ISO sertificēta pilnīgu kokskaidu granulu līniju pabeigti projektu

Oct 13, 2016

Izejvielas no biomasas kurināmā granulas:

Gandrīz visi mežsaimniecības un lauksaimniecības atkritumu materiālu var pārveidot koksnes granulas ar mūsu gredzenu mirst kokskaidu granulu dzirnavas, piemēram: skūšanās, koksnes šķeldu, zāģskaidas, zemesriekstu čaumalu, cukurniedres, raidstacija čaumalas/kātiņa, kafijas miziņa, nelobīti salmu, saulespuķu kātiņa, kokvilnas stublājus, tabakas atkritumi, sinepju kātiņa, džutas atkritumu, bambusa putekļi, atkritumiem, Tea, kviešu salmi, Palm miziņa, sojas pupas miziņa, kokosšķiedras piķis mizām/salmiņi, rīsu sēnalas utt. Gala granulas var izmantot rūpniecisko apkures katlu un lielām spēkstacijām, kā arī mājas apkurei.

Biomasas granulu lietojumprogrammu:


Discription biopellet kokskaidu granulu ražošanas līnijas:

Mēs varam nodrošināt dažāda veida pilnīga biomasas granulu ražošanas līnijas. Biomasas granulu ražošanas līnijas piemērota preses wast dažāda veida koksnes, koksnes atliekas, koksnes skūšanās un citu biomasas materiālu kā rīsu sēnalu, kukurūzas vālīšu, salmi, palmu šķiedras un citiem lauksaimniecības atkritumiem uz kvalitatīvas biomasas degvielas granulas.

Pilnīga kokskaidu granulu ražošanas līnijas, ieskaitot sekojiet sekcijas:

koksnes skaidas izdarīt sekciju, baļķi koksnes vai koka zari iecērtas zāģskaidas tieši žāvēšanas sekcijas, žāvēšanai slapjš materiālus par labu mitruma saturs aptuveni 15 %

Granulu, padarot sadaļu, tas ir galvenokārt daļa šo kokskaidu granulu ražošanas līnijas, labu preses 100 % zāģu skaidas pulvera vai jebkāda cita veida biomasas materiāli par labas kvalitātes granulas.

Dzesēšanas un skrīninga iedaļu, dzesēšanai granulas un atdala putekļus un šķelto granulas, veiktas izlaides granulas ir labs uzglabāšanai.

Sadaļas iepakošanas galīgā redakcija rada iepakojuma maisiņus, parasti var būt 15-50kg/somas. vadības nodaļai, dažādi kontroles Ministru kabineta un kontroles sistēmu, lai kontrolētu visu aprīkojumu, ar pārslodzes aizsardzības sistēmu, kā arī motora aizsardzības sistēmas iekšpusē kontroli Ministru kabineta.


InSite ofbiopellet kokskaidu granulu ražošanas līnijas:


Datu skats: