Mājas > Projekta risinājumi > Saturs

CE ir apstiprināts kokskaidu granulu ražošanas līnijas

Sep 18, 2016

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir viena no vadošo Ķīnas biomasas tehnikas ražotāji un piegādātāji, laipni lūgti vairumtirdzniecības lēti biomasas mašīnas, biomasas iekārtu, biodegvielas granulu, biomasas dzirnavas, mašīnu padarīt biomasas degvielu, bimass iekārtas, mašīnas, kas paredzētas biomasas no mūsu fabrikas.
Granulēšanas procesa pilnīgu kokskaidu granulu ražošanas līnijas:
1. šķembu andamp; Smalcināšanas:
Kokskaidu granulu rūpnīcas pirms izejvielas tiek pārstrādātas biomasas granulu tie ir vispirms samazina uz daudz mazāku, vienādi izmēra daļiņas. Biezums ir lielāks par 10 mm vai lielums ir lielāks nekā 50 * 50 mm, koksnes chipper ir vajadzīgs, lai šos materiālus mikroshēmu mazākos gabalos. Pēc tam āmuru mill tiek izmantots tālāk sasmalcināt šos mazos gabaliņos vērā daļiņu diametrs ir mazāks par 3 mm.

2. žāvēšana:
Pēc izejvielām tiek saspiesti žāvētāju ir vajadzīga, jo lielākā daļa koksnes izejvielas ir apmēram 50 % mitruma saturu. Tomēr par pelletiztion optimālā mitruma saturs ir 13 % - 15 %. Tādēļ kokskaidu granulu iekārtās, lai samazinātu mitruma saturs ir iekļauts rotācijas žāvētāju. Pēc saspiešanas un žāvēšanas var sākt pelnīt koksnes granulas.
3. granulēšanas:
Pēc sasmalcināšanas un žāvēšanas izejvielas pareizi, tad ir gatavs skrošu dzirnavas. Pelletizing mašīnu vai nospiediet ir mašīnas kokskaidu granulu rūpnīcas galvenais elements. Jāpiebilst, piemaisījumiem izejvielās, piemēram, metālu, vai akmens, sabojāt mirst un rullīši kokskaidu granulu pieņem anā.

4.Cooling:
Parasti pēc granulēšanas, koksnes granulas temperatūra ir no 60-80 grādi un mitruma saturs ir 15 %. Uzglabāšanas nolūkos dzesētāja jāizmanto, lai samazinātu to virsmas temperatūras un mitruma saturu.
5. iepakojums:
Beidzot ir iepakošanas process. Koksnes aizsardzībai rogas kļūst kļūst mitrs un palielināt uzglabājamību, pienācīgu iepakojuma ir nepieciešams. Šeit mēs nodrošinām Jūs ar labākajiem iekšzemes Semi-Auto iepakošanas mašīnu.