Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Lopu barības uzglabāšanas tvertnēs tvertnes

Sep 08, 2016

Uzglabāšanas tvertnēs plaši izmanto uzglabāšanai visu veidu graudu un lopbarības, piemēram, kvieši, kukurūza, vistu barībai, govju barības un tā tālāk.

Šāda veida glabāšanas nodalījumu, kas izgatavoti no karstās cinkota tērauda. No augšas uz leju. Cinkots pārklājums ir 275g/m2. Jaudu no 5 tonnu 50tons un arī var darīt lopiem barības tvertnes ietilpību 100 tonnu, 200 tonnu, 300tons, un tā tālāk.Uzglabāšanas tvertnēs Ievads

uzglabāšanas tvertnēs ķermeni.

Thestorage binsis ofhigh kvalitātes karstās galvanizācijas tērauda sheetcorrugated veic īpašas iekārtas izmantotās atmiņas silosbody loksnes ir pievienota byhigh yeild skrūves, Šilo loksnes biezums ir izstrādāta saskaņā ar theconstant spēku teorija. Tur ir nostiprinājumos fiksēta pie ķermeņa, kas tiek izmantota, lai thevertical berzes forceand atbalsts sedz Šilo struktūra; Skrūves un uzgriežņus, tiek labotas withspherical ūdensnecaurlaidīgs paplāksnes. Tur areAviation īpašu ūdensnecaurlaidīgs gumijas stripbetween mazo uzglabāšanas silossheets. Thecattle barības novietne silois, aprīkota ar apaļo durvis, iekšējās un ārējās kāpnes.

Uzglabāšanas silosbottom

Uzglabāšanas binsfrom 5tons, 50tons, piltuve un kājas ir izgatavoti no tērauda cinkošana. Tērauda piltuve leņķim, mēs usully izmantot 60 grādu leņķis tērauda piltuve, jo vienkārši izplūst no tvertnes materiāls 60 grādu.

Attiecībā uz barību, tas doesnand #39; t ir laba fuludity