Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Lopu barības augu

Oct 08, 2016

Lopu barības augu spēja sniegt ražošanas of1-20 t/h. Lopu barības augu, ko mums piedāvā diapazons ir piemērots ražo plašu lopu barības mazas un lielas jaudas. Šī lopu barības augu un citas novatoriskas funkcijas augu nodrošina bagātu un augstvērtīgiem liellopu barības ražošanas kvalitāti.


Kopējo gadījumos, lopu barību iedala pusautomātiskās lopu barības ražošanas līniju un pilnībā automātiskā lopu barības augu:


1.semi-automātiskā lopu barības ražošanas līniju


2. pilnībā automātiskā lopu barības augu

Funkciju no liellopu lopbarības augu:

-Vienkārša uzturēšana

-Samazināt ekspluatācijas izmaksas

-Pieteikums īpašu projektēšanas

-Stabila konstrukcija

-Ilgāk kalpo dzīvības


Kā lai bulid dzīvnieku barības ražošanai augu?

andlt; 1andgt; Mēs varam atbilstoši jūsu requirment, analizēt un dizains uzvalku jūsu lopbarības dzirnavām;

andlt; 2andgt; mēs prasību specifikāciju, un mēs izstrādāt pareizo risinājumu jūs uz šī fona;

andlt; 3andgt; Prognozēšanas un izstrādājot 3 Ddrawings un tad izgatavošanu, uzstādīšanu unatkļūdošanai.


Plūstošs pabeigts lopu barības augu apstrādei:


Materiālu saņemšanas sistēma - andgt; Sasmalcināt / smalcināšanas sistēmu - andgt; Partijas sūtīšanas un maisīšanas sistēma - andgt; Pelletingandamp; Dzesēšanas Syste - andgt; Iepakošanas sistēma

-Visu lopu barības augu galveno barības dzirnavu mehānismu: slīpēšanas, sajaukšanu, granulētas, dzesēšanas, plaisas un iepakojums ir integrēti;

-Mēs pastāvīgi pielāgojot mūsu iekārtas konstrukcija ļauj mūsu klientiem labāko iespējamo ar viszemākajām izmaksām produkta ražošanai. Mūsu iekārtas ir nekavējoties pieejams un var tikt uzstādītas dažu jūsu dzirnavām, pēc saviem ieskatiem.


FDSPGroup vienmēr ir centies veikt dzīvnieku un mājputnu barības dzirnavu iekārtu, kas dod lietotājam zemākā apstrādes izmaksas un augstākas ražošanas ātrumu. Mums ir vieglāk atgūt savu ieguldījumu mūs un mūsu iekārtām.