Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Lopu barības graudu uzglabāšanas tvertnes nodalījumiem pārdošanai

Sep 08, 2016


Graudu bunkura struktūru ieviešana:

1. silo struktūra: bunkura sienu loksnes ir gofrētas, kas ir izgatavots no augstas kvalitātes, cinkošanas valde; lapas ir bolted kopā ar kopējo vai augstu nostiprināt skrūves. Bunkura sienu biezums ir izstrādāta saskaņā ar stiprinātu teoriju, kas padara visu sienu var atļauties pat pietūkums spriedzi. Tura iekārtas var padarīt ērtāku uzturēšana un izkraušanas, kā bunkurā durvis, iekšējās un ārējās kāpnes un aizsargājot neto.

2. radiālo staru Šilo jumta atbalsta sistēmu: jumtu izgatavo no cinkošana valde, kas ir 0,8 mm biezs un bultskrūves ir ar cinkošana mirst. Pastāv īpašas iekārtas Šilo jumta kā dabiskās ventilācijas atverēm, lūkas, jumta kāpnes un drošu būri un tā tālāk.

3. galveno daļu tvertnes nodalījumā un jumtu izgatavo no cinkošana valdes vai rezerves daļas, kas var padarīt Šilo kļūt vēl vairāk stabilu un ilgstošu ar ilgāks kalpošanas laiks, kas ir labs, lai saprastu automātiskā darba.Graudu uzglabāšanas tvertnes nodalījumiem galvenā iezīme:

1: tērauda tvertnes projektu izmanto kā uzglabāšanas kukurūzu, kukurūzas u.c., lai pārsūtītu izejvielas barības augu.

2: plakandibena uzglabāšanas tvertnēs ar diametrs svārstās no 5,5 m līdz 27,5 m un glabāšanu viena bunkura ietilpība var būt līdz 10 000 tonnām.

3: piegāde visa konveijera, Lifts, žāvētājs, putekļu tīrīšanas system.etc.

4: jūs varētu mums pastāstīt jums var būt nepieciešams aprīkojums un mēs varam piedāvāt jums vislabāko piedāvājumu ar augstas kvalitātes produktus.Graudu bunkura priekšrocības:

1. samazināt izmaksas. Un savu darba mūžu canup to30 gadiem.

2. viegli un ātri uzstādīt ar īsu būvniecības periodu, asambleja Šilo, ietaupot laika izmaksas.

3.Standardization. Savākšanas bunkurā ir aprīkots ar attiecīgajiem piederumus, piem., transportieri, ventilācijas un monitoringdevices u.c., lai nodrošinātu atbalsta facilityand #39; s vienmērīgu ekspluatē un uztur vieglāk tās standarddization.Graudu uzglabāšanas tērauda tvertnes inženierzinātņu gadījumā: