Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Celtniecības materiālu rūpniecības 4 3000T Šilo inženierzinātņu procesa ieviešana

Oct 12, 2018


Īss ievads nozarē:

Ar enerģisku attīstību celtniecības materiālu nozarē visā pasaulē, vai no zemes saglabāšana, uzglabāšanas kvalitāti un vides aizsardzību, ceļu būvmateriālu rūpniecības krātuve ir steidzams problēma jāatrisina uzņēmumu dažādās valstīs. Šajā gadījumā mūsu kompānija speciāli cementa silo inženierzinātņu un vieglie pelni Šilo inženierijas celtniecības materiālu nozares.

Izejvielas:

cementa, vieglie pelni un tml.

Plūsmas ieviešana:

Celtniecības materiālu rūpniecības 4 3000T Šilo inženierzinātņu plūsmas procesā:

materiālu izkraušanas sistēmas → Šilo glabāšanas sistēma (gaisa slaidi, izlādes sistēmas fluidized bed) →silo.

Apstrādes ieviešana:

1、Material izkraušanas sistēmu:

Saskaņā ar klientu prasībām, ir divi izlādes izkraujot daļu celtniecības materiālu rūpniecības 4 3000T Šilo uzglabāšanas inženierzinātņu veids: izkraušanas no vienas puses, un abās pusēs. grizli, var būt pieejamas kravas un kravas, kas nav pieejama šajā 3D shēmā, mums rāda, ka gan pusē, un nav pieejams kravas izkraušanas, putekļu savākšanas sistēma paredz centralizētu putekļu savākšanas sistēmu, cementa vai vieglie pelni varētu iedziļināties nodalījumus vai kausa Lifts tieši, ja tie nāk no ražošanas līniju kas nozīmē šī sistēma varētu izlaist.

2、silo uzglabāšanas daļas:

Celtniecības materiālu rūpniecības 4 3000T Šilo uzglabāšanas inženierzinātnēs, tvertnes tilpums un daudzums parasti ir nolēma, pamatojoties uz klienta glabāšanas ciklā vai materiālu patēriņš ciklā. Šī 3D shēmā ir 4 tērauda tvertnes ar 3000T jaudu katram (helix Šilo). Visu atklāto daļu bunkurā ir ar karstās cinkošanas apstrādāti un piltuve ir veidojis betona.

Ieplūdes daļā tvertnes augšpusē ar gaisa slaidiem, fluidized bed tehnoloģijas pieņemšanas tvertnes dibenu.

Mēs varam veikt dažādas jaudas cementa silo svārstījās no 50 līdz 6000T atkarībā no klienta vajadzības, šai bunkurā tiks helix tvertnē, kas ir ar priekšrocībām, piemēram, mazāks svars, zemāku cenu, īsāks uzstādīšanas laiku, salīdzinot ar metinātu tērauda tvertnes.