Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

biomasas kokskaidu granulu plantturnkey kokskaidu granulu ražošanas līnijas

Sep 29, 2016

Galvenās funkcijas (biomasas kokskaidu granulu rūpnīca)

vārdskokskaidu granulu padarīt augu
Izejvielakoka, zāģskaidas, cukurniedres, bambusa, rīsu sēnalu, zāle, salmu, gumijas, māla, plastmasas u.c.
Jauda1tph, 2 3tph. 3-5tph, 5 8tph, 10tph, 15tph, 20tph, 30tph

1. plaši piemērojama joma: tas var apstrādāt dažādi materiāli, piemēram, biomasas materiāli, piemēram, koksni, zāģu skaidas, cukurniedru, bambusa, rīsu sēnalu, zāle, salmu u.c., un dažas īpašas izejvielas, piemēram, gumijas, māla un arī plastmasas.

2. regulējama jauda: mēs varam pielāgot dažādas jaudas from0.3 tonna stundā 30 tonnu stundā vai pat vairāk.

3. garantijas pārdošanas garantija: vienu gadu garantija un visu kārtu pēc pārdošanas pakalpojumus.

4. unikālas garantijas pārdošanas pakalpojumu: aģentūras iekārtu uzstādīšanas un apkopes YONGLIare pakāpeniski izveidoja Dienvidamerikā, padara ērtāku mūsu klientiem un samazināt par pārdošanu pēc nepatikšanām maintainance.


Pabeigtu kokskaidu granulu līnija

Woodraw materiālsPilnīga granulu ražošanas līnijas procesu(a) Pīlings Process

Koksnes debarker mašīna ir piemērojami mizu MDF valdes un papermaking nozares žurnālu tas galvenokārt tiek izmantots, lai mizu žurnālu, mazu malku un tā tālāk, mizoti likme ir vairāk nekā 95 procenti.

(b) Šķembu Process

Inthepelletplantbeforerawmaterialsaremadeintobiomasspellets, tie

firstreducedintomuchsmaller, vienādi sizedparticles. Thicknedd ir lielāks par 10mm vai lielums ir lielāks nekā 50 * 50mm, chippper ir nepieciešama, lai šos materiālus mikroshēmu mazākos gabalos.

(c) Malšanas procesa

Thehammer dzirnavām tiek izmantota, lai tālāk sasmalcināt šos mazos gabaliņos savā daļiņas ir mazāks par 3mm indiameter.

(d) Žāvēšanas Process

Pēc izejvielām tiek saspiesti žāvētāju ir nepieciešams, jo lielākā daļa koksnes izejvielas havea mitruma saturs ir aptuveni 50 %. Tomēr, optimālā mitruma saturu pelletiztionis 13 % - 15 %. Tādēļ koncentrāta iekārtās, lai samazinātu mitruma saturs ir iekļauts rotācijas žāvētāju. Pēc saspiešanas un žāvēšanas var sākt pelnīt koksnes granulas.


(e) Granulēšanas procesā

Pēc saspiešanas un žāvēšanas izejvielas pareizi tad ir gatavs pelle dzirnavām. Pelletizing mašīnu vai nospiediet ir mašīnas granulu rūpnīcas galvenais elements. Jāpiebilst, piemaisījumiem izejvielās, piemēram, metālu, vai akmens, sabojāt mirst un rullīši ekstrakta koncentrāta pieņem anā.

(f) Dzesēšanas procesā

Usuallyafterpelletizing, thetemperatureofpellets, kas ir starp 60-80 grādi un mitruma saturs ir aptuveni 15 %. Uzglabāšanas nolūkā dzesētāja ir jāizmanto, lai samazinātu to virsmas temperatūras un mitruma saturu.

(g) Iepakošanas Process

Beidzot ir iepakošanas process. Koksnes aizsardzībai rogas kļūst kļūst mitrs un palielināt uzglabājamību, pienācīgu iepakojuma ir nepieciešams.