Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Biomasas kokskaidu granulu augu/cietumsargs kokskaidu granulu ražošanas line/biomasas cietumsargs kokskaidu granulu projektu pārdošana

Oct 13, 2016
Biomasas kokskaidu granulu augu/cietumsargs kokskaidu granulu ražošanas līnijas


(a)Pīlings Process

Koksnes debarker mašīna ir piemērojami mizu MDF valdes un papermaking nozares žurnālu tas galvenokārt tiek izmantots, lai mizu žurnālu, mazu malku un tā tālāk, mizoti likme ir vairāk nekā 95 procenti.


(b)Šķembu Process

Granulu rūpnīcas pirms izejvielas tiek pārstrādātas biomasas granulu tie ir vispirms samazina uz daudz mazāku, vienādi izmēra daļiņas. Thicknedd ir lielāks par 10mm vai lielums ir lielāks nekā 50 * 50mm, chippper ir nepieciešama, lai šos materiālus mikroshēmu mazākos gabalos.


(c)Malšanas procesa

Āmuru mill tiek izmantota, lai tālāk sasmalcināt šos mazos gabaliņos vērā daļiņu diametrs ir mazāks par 3mm.


(d)Žāvēšanas Process

Pēc izejvielām tiek saspiesti žāvētāju ir nepieciešams, jo lielākā daļa koksnes izejvielas havea mitruma saturs ir aptuveni 50 %. Tomēr, optimālā mitruma saturu pelletiztionis 13 % - 15 %. Tādēļ koncentrāta iekārtās, lai samazinātu mitruma saturs ir iekļauts rotācijas žāvētāju. Pēc saspiešanas un žāvēšanas var sākt pelnīt koksnes granulas.


(e)Granulēšanas procesā

Pēc sasmalcināšanas un žāvēšanas izejvielas pareizi, tad ir gatavs skrošu dzirnavas. Pelletizing mašīnu vai nospiediet ir mašīnas granulu rūpnīcas galvenais elements. Jāpiebilst, piemaisījumiem izejvielās, piemēram, metālu, vai akmens, sabojāt mirst un rullīši ekstrakta koncentrāta pieņem anā.(f)Dzesēšanas procesā

Parasti pēc granulēšanas, granulas temperatūra ir no 60-80 grādi un mitruma saturs ir 15 %. Uzglabāšanas nolūkā dzesētāja ir jāizmanto, lai samazinātu to virsmas temperatūras un mitruma saturu.


(g) Iepakošanas Process

Beidzot ir iepakošanas process. Koksnes aizsardzībai rogas kļūst kļūst mitrs un palielināt uzglabājamību, pienācīgu iepakojuma ir nepieciešams.