Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Biomasas granulu ražošanas līnijas apstrādāt salmu ekstrakta koncentrāta

Sep 08, 2016

Produktu ieviešanu un piemērojot koksnes granulu ražošanas līnijas

MZLH sēriju pabeigt augu caur mūsu Randamp; D ražo produkciju, koksnes granulas, galvenās iekārtas tajā iekļautu skrūves tipa transportieri, skrošu dzirnavas, Hoisting mašīna, dzesēšanas un putekļu mašīnu un iepakošanas mašīnas koksnes drupinātājs, žāvētājs, glabāšanas nodalījuma. Ithas priekšrocības piemēram, kompaktu struktūru, labu izskatu, augstu ražu, mazāk patēriņš, ērtu un drošu darbību utt.Salmu granulu ražošanas līnijas galvenokārt process ietver:

Smalcināšanas - žāvēšanas - granulas - dzesēšanas - iepakojuma


1). saspiešanas procesā:
Ja izejvielas koksnes materiāla biezums ir andgt; 10mm un andgt; 50 * 50 mm(L * W), nepieciešams izmantot koksnes Chipper skaldīt tos mazos gabaliņos, tad vērā koksnes pulveris ar diametru mazāk 5mm ar āmuru Mill (drupinātāju) sasmalcina mazos gabaliņos.


2). žāvēšanas Process:
Labākais mitruma satura granulēšanas ir aptuveni 10-15 %. Mūsu Rotary žāvētāja sastāv no plīts un galveno Rotary fēns, ko varētu īstenot, lai samazinātu mitruma no 50 % līdz 10 %. Ogles, kas var ietaupīt elektroenerģijas patēriņš lielā mērā ir veicinājuši mūsu plīts.


3). granulēšanas procesā:
MZLH sērijas salmu granulu dzirnavas ir svarīgākais aprīkojums, kam jābūt ar šādiem raksturlielumiem:

1). ideāls Turn-Key Project;
2). 24 stundas nepārtrauktas darbības;
3). stabili un noturīgi iekārtas funkciju;
4). konkurētspējīgu cenu nodrošina labu kvalitāti;
5) samazināt enerģijas patēriņu un mazāku darbaspēku;

4). dzesēšanas procesā:
Pēc pelletizing procesa kokskaidu granulu temperatūra ir apmēram 60-80 grādu un kokskaidu granulu mitruma saturs ir aptuveni 14 %, lai mēs nepieciešams izmantot dzesētāju samazināt apmēram 3-4 % mitruma, tik tas ir viegli uzglabāt kokskaidu granulu.
Bet ņemot vērā atsauksmes no dažiem ārzemju klientiem, vietējiem klimatiskajiem apstākļiem ir ļoti mitrumu; viņi cer uz atdzist kokskaidu granulu ar 7 – 8 % mitruma. Lai apmierinātu dažādas vajadzības no dažādiem klientiem, mēs izstrādājam viena veida jaunu stabilizators kombinētās vēsākas.


5). iepakošanas Process:
Pēc atdzesēšanas kokskaidu granulu tieši nepārslēdzas degvielas procesā, izvairoties no kokskaidu granulu ietekmēta ar mitrumu. Iepakošanas process ir nepieciešams. Šajā procesā mēs apkopot mūsu iekšzemes labākais Semi-Auto iepakošanas iekārta jums.