Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Augu biomasas granulu

Oct 08, 2016

Granulu kapacitāte:0,3-5 tonnas /(a single line)

Granulu izmēri:Granulu diametrs: 6.0 ~ 8.0 mm

Plašs Appalication:Biomasas granulu padarot mašīnas atbilstoši sagatavotu biomasu granulas, ko izmanto rūpniecības uzņēmumu katlumājās, granulu krāsnis un citas programmas, kur biomasu izmanto Burning mērķiem vai kā kurināmo.

Izejvielas:padarot koka zāģskaidas, koksnes pulveris, ražas stiebra, rīsu sēnalu, kukurūzas kātiņa, kokvilnas kātiņa, sausu zāli, zemesriekstu čaumalu, kokosriekstu čaumalu, salmi, mājputnu mēsli biomasas granulu vai dzīvnieku barības koncentrātu.


Kas ir biomasas granulu rūpnīcas?

Augu biomasas granulu sastāvā ir dažas koka mašīnu, kas ir kokskaidu granulu ražošanas līnijas; tad jūs varat zināt, ka biomasas granulu mašīnu var izmantot, lai apstrādātu dažāda materiāla piemēram, zāģskaidas, nelobīti salmu, saules puķu kātiņa, korpusus, mežsaimniecības atkritumi, koka skaidas, ķīmisko atkritumu un daudzi citi atkritumi vai cietu pulvera materiālu.


Kas ir biomasas granulu mašīnu funkcijas?

Biomasas granulu mašīnu raksturojas ar neatkarīgu disku uz visām daļām no barošanas, sajaucot granulētas un smērvielas, kā arī unikālu zvana die montāžu un izjaukt. Feeder pieņem AC magnētoptiskais bezsoļu ātruma regulē. Tehniski, barības devu skaļumu var pielāgot, ņemot vērā darba slodzi. Visas kopas piemīt ārkārtīgi elegantā struktūra dizains, papildu tehnoloģijām, augstu produktivitāti, zemāka enerģijas patēriņu un vienkāršu darbību.


Kā darbojas biomasas granulu mašīnu?

Nosacīts izejvielu ieplūdīs palletizing kambarī granulu presi, lai būt ekstrudēta ārā no mirst caurumi, kuru laikā ekstrudējot notiek starp nāvi un rullīši. Vēlāk par karstā štancēšana kolonnas tiks samazināti nepieciešamās ekstrakta koncentrāta formu ar regulējamu griezēji, uzstādīts uz durvīm. Mēs jums sniedzam profesionālākajām granulētas pakalpojumu un mūsu speciālisti ir gatavi jums palīdzēt jebkurā brīdī. Lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.


Kā lai bulid biomasa ekstrakta koncentrāta augu?

Pērkot dažas biomasas granulu mašīnas sagatavoties buliding biomasas granulu augu. Ražotājs izvēlas FDSP grupa ir labākā izvēle.

Tipisks biomasas granulu rūpnīcas aptver šādu procesu: materiāla izmēru tīrīšana, žāvēšana granulēšanas sijāšanas andamp; → → → → materiāls iepakošanas dzesēšanas → granulas. Foto pie mūsu klientiem ar FDSP kokskaidu granulu projekta shēmas piemērs.