Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Biodegvielas granulu ražošanas iekārtām koksnes rogas projekti

Sep 29, 2016

palmu šķiedras kokskaidu granulu lineis pilnīga granulu ražošanas līnijas no izejvielu sasmalcinot ar iepakošanu galīgā koksnes granulas. Šī iekārta sastāvēja gredzenu mirst skrošu dzirnavas, skrūves tipa transportieri, smalcinātājs, Šilo, dzesētājs, šķirošanas siets mašīna, iepakošanas mašīnu un kontroles Ministru kabineta, utt.

Pilnīga kokskaidu granulu ražošanas līnijas ir pilnīga granulu veikt jebkāda veida lauksaimniecības mežsaimniecības atkritumus ar izvades 1 tonna/1 stunda; 2 tonna/1 stunda; 3 tonnu/1 stunda; 4 tonnu/1 stunda; 6 tonna/1 stunda; 8 tonnu/1 stunda; 10 tonnu/1 stunda.

Palmu šķiedras kokskaidu granulu līniju īpatnības
kompaktu struktūru, mazo okupācijas, zemu degvielas patēriņu un augstu efektivitāti.

Izejvielām:
Piemērotu izejvielu: koksnes atkritumiem (dažādas garšvielas, koku, kokmateriālu, koksnes, krūmi, zāģu skaidas, redzēja skaidas, zari un filiālēm). Zāģskaidas, zemesriekstu čaumalu, cukurniedres neizsīkstošus, raidstacija čaumalas/kātiņa, kafijas miziņa redzēja putekļiem, nelobīti salmi, saulespuķu kātiņa, kokvilnas kātiņa, tabakas atkritumiem, sinepju kātiņa, džutas atkritumu, bambusa putekļi, tējas atkritumu, kviešu salmu, palm miziņa, sojaspupas miziņa, lapas, zāli, kokosšķiedras piķis mizām/salmiņi, rīsu sēnalas, mežsaimniecības atkritumus, koksnes skaidas un cita veida lauksaimniecības atkritumi (rīsu sēnalas, kukurūzas vālītes, riekstu čaumalas, saulespuķu sēklu čaulas kokosriekstu vārdā šarlatāns, kafijas pamatojums, salmu kāti, kokvilnas stublājus, tukša palmu augļu ķekariem).
Gatavās granulas


Mašīnas ofpalm šķiedru kokskaidu granulu līnija
1. izejvielas pretreating sadaļu
Bungu koksnes Chipper (čips mazos gabaliņos neapstrādātu koksni);
Ja izejvielas zāli vai kukurūzas kātiņa, lietosim pelavas kuteris.

2. žāvēšanas sekcijas
Žāvētājs (samazināt izejvielu daudzumu mitruma piemērotā līmenī, granulēšanas);
Labākais mitruma satura granulēšanas ir apmēram 14 – 16 %. izejvielas ir apstrādā arī, lai sasniegtu regulētā mitruma saturu un izmēra. Parasti, materiāla mitruma saturam vajadzētu ir palikuši apmēram 13 % - 15 %.

3. iedaļa saspiešanas
Āmuru Mill (sasmalcina mazos gabaliņos, koksnes gandrīz pulverveidīgs viegli granulēšanas veidlapa);
Atkarībā no dažādu izejmateriālu, mēs fit veic piemērotus Drupināšanas mašīnas. Ja izejvielas ir salmu Baler, mēs izstrādājām sērijas Baler drupinātājs pieņemt ārvalstu progresīvās tehnoloģijas. Ja izejmateriāls ir lielo baļķi diametrs mazāk 300mm vai lielas koka kuteris, mūsu BX Series šķembu un smalcināšanas mašīna ir jūsu labākā izvēle; kamēr SFSP sērijas āmuru Mill plaši izmanto, lai apspiestu katra veida salmu, koksnes mikroshēmas, koku zaru, mizas un atliekas biti no lauksaimniecības atkritumiem. Labākais mitruma saturs saspiešanas procesā ir mazāk 20 % un koksnes mikroshēmas biezums ir mazāks 5mm.

4. pellet, padarot sadaļu
Kokskaidu granulu iekārta biomasas atkritumiem kā izejviela, lai granulu degvielas, kas ir sava veida atjaunojamo enerģiju, aizstājot fosilo kurināmo. Granulēšanas ir process, kā padarīt izlietotā iepakojuma par cietā kurināmā. Objekti tiek izmantoti dedzināšana vajadzībām. Kokskaidu granulu mašīnu izmanto pārstrādāt izejvielas koksnes granulām. Tas ir visu rindiņu, kas var lemt visu kokskaidu granulu līnijas jaudas kukurūzas sastāvdaļa.

5. dzesēšanas iedaļu
Dzesētāju (atdzist izvades granulas, lai izvairītos no siltuma, kas var iznīcināt granulas uzkrāšanās);

6. skrīninga sadaļu
Sijāšanas (noņemt putekļi un sasmalcinātas granulas);

7. iepakojuma sadaļu
Iepakojuma (pack granulas vērā nepieciešamā izmēra somas);

8. Ministru kabineta elektriskās vadības

Kokskaidu granulu ražošanas līnijas attēls