Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Bio-organisko mēslošanas līdzekļu ražošanas līnija

Oct 17, 2016

Bio-organisko mēslošanas līdzekļu ražošanas līnijas ieviešana

Bio-organisko mēslošanas līdzekļu ražošanas līnijas parasti izmanto pārstrādās bio organisko mēslojumu dažādiem raudzētiem bioloģiskās vielas. Tā pieņem vienpakāpes Cilnis tehnoloģija. Dzīvnieku mēslu un lauksaimniecības atkritumi tiek pārstrādāti kā galveno izejvielu, tādējādi mēslu vai mēslu atkritumi ir ne tikai radot ekonomiskos ieguvumus uzņēmumam, bet arī padarot lielu ieguldījumu vides projektiem cilvēcei.


Izejvielas no Bio organisko mēslošanas līdzekļu ražošanas līnija

1. lauksaimniecības atkritumi: salmi, biezumus, pupiņas, kokvilnas biezumus, rīsu klijas, utt.

2. dzīvnieku mēsli: maisījuma putnu pakaišu un dzīvnieku atkritumiem, tādas kā atkritumi, kautuves, zivju tirgus, urīna un mēsliem, liellopu, cūku, aitu, vistas, pīles, zosis, kaza, utt.

3. rūpnieciskie atkritumi: vīna nogulu, etiķi atlieku, manioka atkritumu, cukura nelietis, furfurolu atliekas utt.

4. mājas lūžņi: pārtikas atkritumiem, sakņu un lapu dārzeņi utt.

5. dūņu: dūņu upi, kanalizācijas, utt.Bio-organisko mēslošanas līdzekļu ražošanas līniju īpatnības

1. rinda ņem dzīvnieku mēsli un lauksaimniecības atkritumus kā tās galvenais materiāls, griežas ne tikai atkritumu vērtīgas lietas, bet arī pasargā vidi.

2. viss mēslojums ražošanas procesā ir centralizētas kontrolētas, tāpēc šīs sērijas mēslojums mašīnas ir ļoti Automātisks un viegli strādāt.

3. partijas sūtīšanas sistēmu gan iepakojuma sistēmas kontrolē datoru, tādējādi nodrošinot precizitāti partiju pārformēšanu andfertilizer iepakojuma materiālu.

4. augstas kvalitātes, stabilu sniegumu, kompakts procesu izkārtojumu, modernu tehnoloģiju un ērtu apkopi.

Darba procesā Bio organisko mēslošanas līdzekļu ražošanas līnija

Organisko mēslojumu ražošanas līnija ir pilns komplekts no izejvielu savākšanas iekārtas organisko mēslošanas līdzekļa iepakojuma.

technical process

※Organic materiālu fermentācijas procesa nozīme pagaidu, bet obligāti visu ražošanas līniju. Komposta Tērners divi galvenie veidi tiek plaši izmantoti pagriezties un sajauc kompostu un paātrināt fermentācijas ātrums: Self-nedarbina komposta turnerandhydraulic komposta Tērners.

※Crushing process: vienreizēju materiālu komposta jāsamaļ pirms granulating process. Bet mēs varam atstāt ārā trieciena procesu komposta materiāls ir pietiekami labi. Vertikālās ķēdes smalcinātājs un divu vārpstu horizontālās drupinātājs, divu veidu smalcināšanas mašīnu var izmantot simpātiju vienreizēju komposta izejvielu mēslojums.

※In sajaukšanas Process divu veidu maisīšanas iekārtas tiek lietotas sajauc izejvielām mēslojuma ražošanas rindā: horizontālais maisītājs un vertikālo maisītājs.

※Drying procesu. Kad granulating, mitruma izejvielu mēslojuma vajadzētu būt mazāk nekā 25 %, lai mēs būtu sausa izejvielas, ja mitrums ir vairāk par 25 %. Rotācijas cilindra žāvēšanas machineis galvenokārt izmanto žāvēšanas mēslošanas līdzekļa ar zināmu mitrums un daļiņu izmēru.

※Then ir Granulator Process. Granulating procesu tā kodola daļa šajā ražošanas rindā, mēs izvēlamies mēslojums granulator saskaņā ar klientiem sīki izstrādātām prasībām piemērotu modeli. Diska granulator machinecan izvēlas tā, lai vienmērīgi sīkām materiāli.

※Rotary drum dzesēšanas iekārta izmanto dzesēšanas mēslojums padarīt spēcīgāku mēslošanas līdzekļa daļiņu.

※Rotary bungas, skrīninga machineis, lietots, lai atdalītu granulas no lielām daļiņām, kas nepieciešams atgriezt otrs sasmalcinot un granulating. Rotācijas cilindra pārklājuma mašīnu izmanto, lai pārklātu mēslošanas un neļautu mēslošanas līdzekļa salīmējot kopā.

※The pēdējais process ir iepakošanas process. Mēslošanas līdzekļa iepakojuma mašīnu var sapakot somas kvantitatīvi un automātiski. Mums arī daži palīgaprīkojuma savienojuma, piemēram, lentes transportieris, spainis Lifts, utt.