Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Bio-organisko mēslojumu barības ražošanas līniju

Oct 17, 2016

Organisko mēslojumu ražošanas līniju apraksts:
Organisko mēslošanas līdzekļu ražošanas līniju (iekārtas organisko mēslojumu) ir izstrādāta, pamatojoties uz modernu, nobriedušu un pilnīga iekārtu tehnoloģijas. Tā fermentācijas sistēma var vienlaicīgi varētu vislabāk izmantot saules enerģija, bioenerģija un mehānisko enerģiju, lai šīs iekārtas varētu ietaupīt enerģiju lielākā mērā.
Gada šīs iekārtas ražošanas jaudu, kas svārstās no 10kilotons līdz 200kilotons.
Viss mēslojums ražošanas procesā ir centralizētas kontrolē, Tātad šī mēslojuma mašīna ir ļoti Automātisks un viegli strādāt. Un abas partijas sūtīšanas sistēmu un iepakošanas sistēmu, kas kontrolē datora, tādējādi nodrošinot precizitāti partiju pārformēšanu un mēslošanas līdzekļa iepakojuma materiālu.Pilnīgs aprīkojums, piedāvājot:
1. lopu un putnu mēsli bio organisko mēslojumu aprīkojums
2. biezumus bio organisko mēslošanas līdzekļu aprīkojums
3. papermaking dūņu bioloģiskā organisko mēslojumu aprīkojums
4. sadzīves cieto atkritumu mēslošanas līdzekļu aprīkojums


Sistēmas galvenās sastāvdaļas:
1. Turner mašīna
2. puse-kušo materiālu drupinātājs
3. maisītājs
4. disku Granulator
5. žāvēšanas mašīna
6. dzesēšanas iekārtas
7. bungu, skrīninga mašīnas
8. rotācijas pārklāšanas mašīnas
9. lentes transportieris
10. automātiskās iepakošanas mašīnas


Organisko mēslojumu izejvielas:
1. lauksaimniecības atkritumi: salmi, rīsu klijas, utt.
2. dzīvnieku izcelsmes atkritumi: vistu mēsli, cūku, liellopu un aitu mēsliem utt.
3. rūpnieciskie atkritumi: vinasse, cukura atliekas utt.
4. sadzīves atkritumi: virtuves atkritumi, dārzeņu tirgu un kautuvju atkritumiem utt.
5. pašvaldību dūņas: upes sanesas, notekūdeņu dūņām utt.


Organisko mēslojumu ražošanas līnija ir pilns komplekts no izejvielu savākšanas iekārtas organisko mēslošanas līdzekļa iepakojuma.
1) bioloģisko materiālu fermentācijas procesā: kas ir sākotnējā, bet obligāti loma visu ražošanas līniju. Divi galvenie veidi komposta Tērners plaši izmanto pagriezties un sajauc kompostu un paātrināt fermentācijas ātrums, pašgājējs komposta Tērners un hidraulisko komposta Tērners.
2) sasmalcināšanas procesā: komposta vienreizējus materiālus vajadzētu būt samaļ pirms granulating process. Bet mēs varam atstāt ārā trieciena procesu komposta materiāls ir pietiekami labi. Vertikālās ķēdes smalcinātājs un divu vārpstu horizontālās drupinātājs, divu veidu smalcināšanas mašīnu var izmantot simpātiju vienreizēju komposta izejvielu mēslojums.
3) sajaukšanas Process: divu veidu maisīšanas iekārtas tiek lietotas sajauc izejvielām mēslojuma ražošanas rindā: horizontālais maisītājs un vertikālo maisītājs.
4) granulator Process: Granulating procesu ir galvenā daļa šajā ražošanas rindā, lai mēslojums granulator saskaņā ar klientiem sīki izstrādātām prasībām piemērotu modeli mēs izvēlamies. Diska granulator mašīna var izvēlēties uz sīkām materiāli vienmērīgi.
5) žāvēšanas Process: ja granulating mēslojums izejvielām jābūt mazāk nekā 25 %, lai mēs būtu sausa izejvielas, ja mitrums ir vairāk nekā 25 % mitruma. Žāvēšanas iekārtas rotācijas cilindra galvenokārt izmanto žāvēšanas mēslošanas līdzekļa ar zināmu mitrums un daļiņu izmēru.
6) rotācijas cilindra dzesēšanas iekārta: kas ir izmantot dzesēšanai mēslojums padarīt spēcīgāku mēslošanas līdzekļa daļiņu.
7) rotācijas cilindra skrīninga mašīnas: kas tiek lietots, lai atdalītu granulas no lielām daļiņām, kas nepieciešams atgriezt otrajā smalcināšanas un granulating. Rotācijas cilindra pārklājuma mašīnu izmanto, lai pārklātu mēslošanas un neļautu mēslošanas līdzekļa salīmējot kopā.
8) iepakojums procesu: mēslošanas līdzekļa iepakojuma mašīnu var sapakot somas kvantitatīvi un automātiski. Mums arī daži palīgaprīkojuma savienojuma, piemēram, lentes transportieris, spainis Lifts, utt.