Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

vislabāk pārdotais kokskaidu granulu projekta automātiska ar CE

Sep 29, 2016

Vispārējā ievadā kokskaidu granulu projekta

kokskaidu granulu projektu izmantošanu piemēro ražot koncentrāta no koka, koku zari, koka skaidas, koka zāģskaidas un citu biomasas materiālu.

Gala granulu diametrs var būt 6mm, 8mm vai 10mm, ar augstu blīvumu, augsto siltuma vērtību, kā arī labs apdegums efektu, ko plaši izmanto apkures, elektroenerģijas, siltuma avota utt.

pilnīga kokskaidu granulu ražošanas līnijas jaudas diapazons:
500kg/h, 1t/h, 2t/h, 3t/h, 4t/h, 5t/h, utt.Kokskaidu granulu projekta procedūras
. Kokskaidu granulu projekta šķembu procedūraBungu koksnes chipper ir ideāls iekārtas ražot lielu jaudu un kvalitatīvas koksnes skaidas, kuru plaši izmanto koksnes šķeldu ražošanas nozares, uzņēmumos papīrs, daļiņu un šķiedru valdes augiem, utt. Šī iekārta sastāv no iekārtu bāzes, nazi rullīšu barības veltni, lentes transportieris, hidrauliskā spiediena sistēmas komponentus. Bāzes iekārta izmantot augstas stiprības tērauda, kas ir pamats atbalstīt. Nazi veltņa pamatprasmes divām asmens samazināt materiālu. Barošanās rullītis var svārstīties diapazonā, ar palīdzību no hidrauliskās sistēmas saskaņā ar biezumu no dažādām izejvielām. Kvalificētu skaidas krīt caur sietu caurums un lielu gabalu nevar ierasties doma, tāpēc tie tiks šķeldo atkal būt kvalificēti.
Ja jūsu izejvielas jau koksnes šķeldu, tad nevajag šķembu.


B. kokskaidu granulu projekta žāvēšanas procedūra


Labākais mitruma satura granulēšanas ir 13-15 %, tāpēc mūsu rotācijas žāvētājam ir paredzēta, lai samazinātu mitruma bezierunu izejvielas, kam ir pārāk augsts mitruma. Rotācijas žāvētāja sastāv no plīts, rotācijas žāvētāja korpusu, gaisa ventilators, ciklons un gaisa slēdzeni. Rotācijas žāvētāju var samazināt izejvielu daudzumu mitruma no 60 % līdz 15 %. Tā pieņem karstu gaisu, samazināt, lai novērstu mitruma saturs izejvielas. Karstais gaiss, kas tiek ģenerēts caur krāsns vienā galā rotācijas ķermeņa siltumu, tad karstā gaisa plūsma ar palīdzību no ventilatora gaisa iesūknēšanas un izejvielas nāk caur ķermeņa rotācijas karstais gaiss, kas velk vairāk materiāla, un tās produkta siltuma apmaiņa, tādējādi materiāls tiks jānosusina ar augstu efektivitāti.
Ja izejvielas daudzumu jau ir mazāka nekā 15 %, nevajag kaltēšana.


C. kokskaidu granulu projekta smalcināšanas procedūra

Harmer dzirnavām tiek lietots galvenokārt slīpēšanas izejvielas, lai būtu piemērotas, lai granulas. Āmuru mill sastāvā ir elektromotors, couping, gultņu, rotors, hinge pin, āmuri 8mm poru izmērs siets plāksnes. Koka skaidas tiek pārnests uz āmuru mill, transportieru barojas un viņiem stājas malšanas kambarī. Koksnes šķeldas aizturētu ar lielu ātrumu, rotējošo āmuri, tad hit siets plāksnes un lielīties atpakaļ. Būs nepārtraukta ar ātrgaitas kustībā lāpstiņu vecināšana un hitting. Koka skaidas būs samaļ ietekmes spēks no āmuri un berzes spēku no siets plāksnes. Mūsu āmuru mill pieņem ūdens lāses formas malšanas kambarī, kas izraisa vairākas reizes trieciena spēku un uzlabo smalcināšanas efektivitāti. Daļiņas varētu sastapties sieta ar palīdzību centrbēdzes spēks un vēja enerģija.
Ja izejvielas apjoms ir mazāks nekā 5mm, tad nevajag slīpēšanas.


D. kokskaidu granulu projekta Pelletizing procedūra


Granulu mašīnu ir galveno iekārtu ražošanas līniju, lai veiktu granulas, saspiediet sauso smalki šķidrai materiālu un pārveidot tos par cilindra formas koncentrāta 80 grādu temperatūrā. Izejvielas ir piegādātas iekārtā palešu transportieri un tad pārnes rotējošo gredzenu die padeves. Smalki šķidrai materiāls tiek sapresēta gredzenu mirst ar diviem veltņiem preses. Iegūtā spiediena saspiež materiāls un izlien cauri atverei die.
Piedziņas skriemelis pieņem augstas precizitātes pārnesumu pārvades struktūru. Virzienu ir SKF zīmolu no Zviedrija, kas efektivitāti un izturīgi. Gredzena die pieņem couping stiprinājuma metode, kas pieaug ātrums izpildi, salīdzinot ar iepriekšējo skrūvju stiprinājuma metode. Tā rezultātā jauda ir 10-15 % augstākas nekā siksnas transmisijas struktūru. Par katru gredzenu mirst un rullīšu kokskaidu granulu mašīnu, mums ir labi apstrādes ar leģēta tērauda. Un mūsu apkures ārstēšana atšķiras arī no citām iekšzemes ražotājs, mūsu carburizing ārstēšanu padara grūti vērsts uz 2mm, dziļums kas uzlabot anti-nodilumizturības gredzenu mirst un rullīšu vairāk nekā 10 reizes, to var saglabāt ražošanas izmaksas lielā mērā.


E. kokskaidu granulu projekta Cooling andamp; Pārbaudes procedūra

Dzesētāja tiek izmantota, lai samazinātu temperatūru un mitrumu, granulu, tādējādi iegūt labāku cietība un izturību. Arī tas var uzlabot transporta spējas un uzglabāšanas iespējas.
Vibrācijas ekrāna, pēc tam, kad dzesētājs izmanto, lai noņem apakšpuses produkciju un putekļi, kas var atgriezt palešu dzirnavām.
Dzesētāja process ir izsmalcinātā tehnoloģija, pakļaujot pārstrādātā produkta pārvietojas augšup apkārtējā gaisa plūsma plūsma. Kā gaiss ceļas caur produkts, tā ir iesilda, palielinot uzskaites gaisa iespējas mitrumu. Siltākais gaisa dzesētāja pieejams ir pakļauta preču uzsākot virs dzesēšanas kameras. Produktu un gaiss ir pretējās plūsmās, pakāpenisks siltuma pārnesi lielā mērā uzlabo produktu kvalitāti un samazina, uzsverot un naudas sodus.


F. kokskaidu granulu projekta iepakošanas kārtība
Pēc atdzesēšanas kokskaidu granulu būtu jāiesaiņo maisos, lai izvairītos no ietekmētas ar mitrumu. Pildīta ar skrošu varētu nodod kravas automašīnu un pārdod.