Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Labākā cena kokskaidu granulu ražošanas līnijas

Sep 18, 2016


Kokskaidu granulu mašīnu rindā specifikācijas

1. daudz materialscan kas izmanto likesawdust, stiebru ražas (kukurūzas stublāji, sojas pupu kātiņa, kokvilnas kātiņa, rapša salmu, zemesriekstu stādus un saulespuķu kātiņiem), rīsu sēnalu, zāle, krūmi, bambusa gruži, bagasse andetc

2. galvenā diska aprīkots ar dubulto SIEMENS motori disku jostas, gredzenu mirst ar ātru aprīkots turiet Hops.

3. visai transmisijas daļas (ieskaitot mehānisko) izvēlas augstas kvalitātes SKF gultņu izteikts Šveices, Japānas, lai nodrošinātu efektīvu, stabilu, zemu trokšņa pārvades.

4. pieņemot starptautiskos progresīvās tehnoloģijas: vācu lielgabalu urbšanas un vakuuma krāsns siltuma ražošanas procesā, ar augstas kvalitātes un ilgi pakalpojumu dzīves sakausējuma tērauda gredzens nāvi, lai nodrošinātu vienmērīgu granulas un augstu kvalitāti.Kokskaidu granulu ražošanas līnijas cenu piemērošana pieteikumi:

Kokskaidu granulu ražošanas līnijas priceis pelletizing mašīna, kas ne tikai var apstrādāt dzīvnieku barības, bet arī var pārstrādāt atkritumu biomasas materiālu koksnes granulu degvielas. Sakarā ar tās mazo dizains un zemu izmaksu, koksnes granulu ražošanas līnijas cena ir vairāk piemērots patēriņam un mazo rūpniecību.

1. kokskaidu granulu ražošanas līnijas cenu plaši izmanto kukurūzas stiebriem, zemesriekstu čaumalu, rīsu sēnalu, corncob, kokvilnas sēklas korpusa, kviešu salmi, saulespuķu sēklu čaulas, zāģu skaidas, kokvilnas kātiņa, nezāles, utt.
2. Šī iekārta ir arī piemērots izejvielām, ko ir grūti izdarīt forma ar zemu galvojumu attiecība.
3.Furthermore, baktēriju organisko mēslu, organisko mēslojumu un kombinēto mēslojumu ir piemērojami pelletize zem zemā temperatūrā.
ExcellentFeatures kokskaidu granulu ražošanas līnijas cenu:

1. darba procesā, ievades materiāla temperatūra varētu sasniegt 80-100° C, lai materiālu vēlētos būt pagatavotas pēc tam veicināt garša, un arī pēc atdzesēšanas izvades plūsmu varētu kļūt par spēcīgu un stingrs, lai labāk košļājamā sajūta.
2. laikā granulēšanas, graudu un soybeanand #39; s pankreatīns pretestības faktors varētu samazināt, un arī nogalināt parazīti olšūna, tā nāks par labu veselībai un sagremot.
3 granulēšanas var ievērojami uzlabot tradicionālos feed.so izmaksu taupīšana, enerģijas lietojuma proporciju saglabāšana.
Problēma izmeklēšanu un problēmu novēršana no koksnes granulu ražošanas līnijas cenu:

Q1: Iekārta strādā labi, bet to nevar izdarīt granulas, tas ir grūti formas granulas. Ko var darīt?
Atbilde: Ja mitrums ir pārāk augsta vai pārāk zema, ir grūti formas granulas. Būtu labāk, ja mitrums ir no 13-25 % un mitruma ir atkarīgs no izejvielām. Dažādas izejvielas, dažādu mitruma.

Q2. Kā pelnīt, spīdošs koksnes granulas bez piedevas?
Atbilde: Kontrolēt izejvielas mitruma. Pareizai mitrums var palīdzēt padarīt skaistu ekstrakta koncentrāta. Vai mēģināt pievienot dažas naftas atkritumi, eļļa var palīdzēt granulas formēšana un granulu mašīnu dzīvi vairs.

Q3. Spējas kļūst mazākas beidzoties laika izmantošanu, kāpēc?
Atbilde: Droši vien tāpēc, ka ir pārāk liela plaisa starp nāvi un rullīši. Lūdzu samazināt plaisu starp nāvi un rullīši. Vai tas ir tāpēc, ka pārāk zemu izejvielu mitruma. Pievienojiet nedaudz ūdens, lai palielinātu mitruma saturu.

Q4. Mašīna apstājas pēkšņi darba laikā.
Atbilde: Nedrīkst būt lieli, smagi ārvalstu objektu vai metāla ievadiet mašīnu, lūdzu samazināt pie varas un saņemt objektu vai metāla ārā no mašīnas.