Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Miežu uzglabāšanas tvertnes

Sep 08, 2016

Miežu uzglabāšanas tvertnes grupu sistēma:

Klienta zemes laukuma pārklājums, loģistikas virzienā tiek uzskatīta par racionālu sistēmu maketēšana. Klienta materiāls ir viena tipa vai dažāda uzskatīt par racionālu materiālu plūsmas dizainu.

Klienta reģionālās variācijas ir jāuzskata par racionālu materiālu novadīšana, aerācijas un temperatūras kontroles sistēmu.

Vietnes praktiskā situācija tiek uzskatīta par racionālu proporciju Šilo diametrs dizains, kas palīdz sasniegt vislielāko ekonomisko labumu klientam.Tērauda SiloProject dizains:

Spēj nodrošināt integrētas risinājumu, ieskaitot intensīvu materiālu saņemšana, tīrīšana, putekļu savākšanas, pārvešanai, žāvēšanas, tehnoloģisko uzglabāšana, iepakošana, piegādes.

Racionāla konstrukcija, ar pieņemšanas, 3D dizains, intuitional augstums, lietderības un efektivitātes projektu izpildi.

No klienta skatu, provizorisko projektu bezmaksas konsultācijas, projektu vairāku risinājumu sarunu ceļā, racionālu projekta izpildes monitorēšana klientam draudzīgs pēc pārdošanas pakalpojumus u.c. sniegti būvēt pirmo likmi uzglabāšanas tehnoloģijas.
BarleyStorage Silo saņēmējā sistēmā:

Pielāgoto dizainu pēc materiāla saņemšanas biežums, saņemot intensitāte un ienākošo transportlīdzekļiem. Saņēmēja bedre putekļu tīrīšanas nav obligāta, centrālā intensīvu putekļu tīrītājs, saņem bedre putekļu savācējs vai bez papildu vēja sūcot. Nav obligāta transportlīdzeklī, pie transportlīdzekļa vai hidraulisko dump off tipa materiālu saņemšanas žogs.


BarleyStorage skābbarības novietnes tīrīšanas sistēma:

Dažādi tīrīšanas process, kas paredzēts saskaņā ar dažādiem materiāliem, t.i. kviešu, kukurūzas, rīsiem, eļļas utt ir viņu dažādi tīrīšanas sistēma attiecīgi.

Tīrīšanas mehānika ir atlasīti saskaņā ar piemaisījumu īpašības, granulu izmērs un svars u. c.

Multi-tīrīšanas process nav obligāts kā piemaisījums raksturu.

Pielāgotu tīrīšanas mašīnas ir izstrādāta pamatojoties uz piemaisījumu veidi.

Aprīkots ar vēja sūkšanas putekļu tīrīšana, putekļu kolektīvu piltuve utt.


FDSP Šilo inženierzinātņu gadījumos: