Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Automātisku zivju pārtikas pārstrādes līnija

Sep 14, 2016
Zivju pārtikas pārstrādes līniju apraksts

Zivju ēdienu procesu extrudersincludes tvaika methord mašīnu un sausu methord mašīnu. Šajā pantā tiks ieviestas divas methords zivju barībā mašīna.

Sausa methordfloating zivju barības ekstrakta koncentrāta machineincludes divas sērijas. Vienas sērijas ir FDSP serie viena skrūve presēt zivju barībā mašīna. Pārējām sērijām ir dvīņu skrūve presēt zivju barībā, mašīnu.

FDSP SeriesApstrādājot līniju ir galvenokārt ražo zivju barību. FDSP sērijas apstrādes līnijas vienmēr ir populāra zivju barībā zonā un mājdzīvnieku pārtikas jomā.

Peldošā zivju barības ekstrakta koncentrāta machineshould strādāt ar tvaika sistēmu. Izvade ir liels ar mazu elektrisko enerģiju.


Zivju ēdienu processextrudersmain daļa ir Belovs presēt mašīna:


Zivju ēdienu procesu Ekstrūderis funkcijas
1. lieljaudas un ilgu ekspluatāciju
2 gaļas sadalīšanas struktūra ir ļoti attīstītas. Tas ir šādas izcilu iezīmes kā romāns dizains, unikāls, vienkāršu struktūru, viegli uzstādīšanu un izkraušanai, vienkāršu darbību utt.
3. nav īpašu spiedienu palielinātu ierīces, lai nodrošinātu kvalitāti un ražīgumu. Bez tam, elektriskās sildīšanas ierīces uzlabotu barības izplešanās ātrums.
4. tvaika methord peldošā zivju barības koncentrātu mašīna: cietes gelatinization var sasniegt 90 % furtherly palielināt lopbarības jaudu.
5 augstas temperatūras ekstrūzijas kamerā (maks. 160 Celsija) saskaņā ar klientu vajadzībām. Šī temperatūra ir jānovērš fermenta urīnvielas sojas pupām, pagarinot plaukta rīsu klijas, kokvilnas sēklas vai detoksikāciju.
6 zivju barības granulas var peldēt ūdenī apmēram 24 stundas. Tas ir ļoti ēdināšanas un viegli sagremo dzīvniekiem, it īpaši zivju. Belovs pārbauda zivju barībā, peldošu laiku attēlu, jūsu zināšanai:
7. izejvielas ir pieredze, augstā temperatūrā un augsta spiediena, tāpēc tas var nogalināt salmonelozes un bakteriālas infekcijas, lai nodrošinātu nogulšņu tīru un veselīgu.
8. attiecībā uz pašu barības formulas, izmantojot mūsu presēt mašīna izmaksas var būt 60 % - 80 % mazāk nekā tirgus izmaksas
9. peldošā zivju barību var lietot dekoratīvo lopbarības platība, kā arī ūdens barības jomā. Piemēram: Sams barības jomā, tilapia barības jomā, laši barību platība un tā tālāk.
10. peldošā zivju barības granulveida nogulšņu parauga kā zemāk:Pasūtot andamp; Pēcpārdošanas apkalpošana

1. izdarām precīza rūpnīcas maketēšana, saskaņā ar klienta rūpnīcas lielums; klientu vajadzības, mēs paspējām semināru dizains ar elektroenerģijas jaudu, ūdens apgādes, gāzes jauda, materiāla glabāšanas, gala glabāšanas, darba ņēmēja tualete utt.
2. 1-2 inženieru dosies uz savu fabriku, uzstādīt un pielāgot pārstrādes līnija realizēt normālu ražošanu pēc iespējas īsākā laikā.
3. mūsu inženieri var apmācīt un iemācīt darbiniekiem darboties, tīru, uzturēt un labot visas mašīnas, kamēr darba ņēmēji varētu darboties arī pārstrādes līnija.
4. tas parasti maksā 10 dienu laikā pēc pakalpojuma nodošanas ekspluatācijā, un mēs piegādājam 1 gadu garantija no pasūtot pakalpojumu pabeigšanas dienas.
5. mašīnista turp un atpakaļ lidojumu biļetes, apmešanās un dienas algas ir klienta kontā.