Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Pilnīgi automātiska zivju barības koncentrātu ražošanas līnija

Sep 07, 2016

Zivju barības ražošanas līnijas ieviešana

Šo zivju barības ražošanas līniju no jauna izstrādātas, lai apmierinātu pieprasījumu pēc intensīvas ražošanas dzīvnieku zivju barības granulas. Specifikācijām, kas daudziem šī ražošanas līniju var ražot peldošā zivju barības, nogrimšanas zivju barības, mājdzīvnieku barību, dzīvnieku barībai utt. Produkti var būt dažādas formas, unikāls aromāts, uzturvielām bagāts un smalku tekstūru tikties dažādu ēšanas paradumu dzīvnieku. Super automatizācijas kontroli un augsta ražošanas efektivitāte, mūsu zivju barības ražošanas līnija ir vidēja un liela izmēra barības rūpnīcās un audzēšanas saimniecību labākā izvēle. Mūsu zivju barības ražošanas līniju var radīt dažāda veida granulas dažādu šķirņu zivīm, ieskaitot paltuss granulas, sams granulas, CatCarp koncentrāta, foreļu granulas, kaņepju granulas, CSL granulas, utt.

Advantagesof fishfeed granulu ražošanas līnijas

1. uzlabotas tehnoloģijas, lieljaudas un zemu enerģijas patēriņu.
2 lopbarības koncentrātu līnijas aizņem mazāk vietas grīdas un vajadzībām zemas investīcijas celtniecībā. Moduļu struktūra ir visērtākais salikšanu un izjaukšanu, atvieglojot sūtījuma un instalācijas.
3. kontrolētas PLC, signalizācijas ierīcei ir pieejams. Darbība ir vienkārša un ērta.
4. plaši piemērojama joma: augu var ražot gan mainīgas un lēni grimst zivju barību, zivju fermu īpašniekiem un zivju barības ražotājiem piemēro.

Detalizēts apraksts zivs gabaliņiem padeves līnijas

Izejvielas: barības granulas ietver dzīvnieku olbaltumvielu un augu olbaltumvielas. Augu olbaltumvielu nāk no kukurūzas, rīsu, kviešu, sojas, zemesriekstu rauši pulveris, utt.; Dzīvnieku proteīns ir no zivju miltu, garneļu maltīti, krabju maltīti, piedurkņu zivju miltu un tā tālāk, jūs varat pievienot citas sastāvdaļas saskaņā ar prasībām un ēšanas paradumus, dzīvnieku.

Galvenokārt saistīti procesi: materiālu slīpēšanas, materiālu sajaukšana, granulas, ekstrudējot, granulu žāvēšanas, un ekstrakta koncentrāta iepakojuma. Viss process var ļoti automātiski kontrolē.

Ražošanas jauda: 0.06-5 tonnu stundā ir pieejama.


Saistītās iekārtas zivju barības pārstrādes

Feed dzirnaviņas →Feed mikseris → zivju barības presēt → granulas žāvētāja → automātiskās svēršanas un iepakošanas mašīnas


Saites Company Information

FDSP - ir kvalificēts ražotājs, kas specializējas izstrādā, ražo un mārketinga augstākās klases mašīnu iekārtu. Tagad mēs koncentrējamies uz skrošu dzirnavas, āmuru mill, mikseri, bungas fēns, koksnes

Chipper, packingMachineetc. [www.fdsp-cn.com]

(1) vairāk nekā 23 yearsand #39; pieredze biomasas un barības koncentrātu ražošanas jomā.

(2) apstiprināts ISO9001 un starptautisko sertifikātu: CE, ISO un SGS.

(3) 9 gadu zelta piegādātājs Alibaba.

(4) eksportētās vairāk nekā 50 valstīs un gatavo vairāk nekā 1000 pagrieziena atslēgas projektu.

(5) specializējas projektēšana, pētot, izstrāde, ražošanas un eksportēšanas.