Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Ūdens padeves augu - zivju barības augu

Oct 08, 2016

Padeves ietilpība:0.3-20 tonnas /(a single line)

Granulu diametrs:1.5 ~ 4.0 mm

Plašs pielietojums:Zivis, garneles, krabji, bruņurupuča plūsmas

Izejvielas:Tārpi, slieku zīda tārpi, upju, garneles, vitamīnu, Yang krāsas barības, raugs, olu dzeltenuma...


Par FDSP Gruop

FDSP iesaistījusies barības mašīnas 20 gadus, un tādējādi ir bagāta pieredze barības mašīnas pēc atkārtotiem mēģinājumiem un izpētes pakalpojumu mazo saimniecību augu ar lielu lopbarības dzirnavām. Mēs varam piedāvāt vienas pieturas pilna servisa no rūpnīcas plānošanu, noliktavas, tērauda struktūru Feed mašīnas un elektriskās vadības sistēma. Andamp lopbarības dzirnavām; iekārtu risinājumu eksperts-FDSP.


Advantage FDSP grupa, tas ir iemesls, kāpēc tu izvēlētos mani:

1. esam labākie un profesionālā vienu Ķīnā savukārt atslēgas pilnīgu mājputnu barības augu;

2. ar pamatotas tehnoloģijas, lieljaudas un zemu enerģijas patēriņu;

3. centralizēta kontrole: analogo panelis ir pieņemts. Visas mašīnas var bloķētām un drošību. Operācija ir vienkāršs un ērts;

4. lai galvenokārt ražo iekārtas vai ražošanas līniju pilns komplekts. Un mēs pavairojam arī bunkurā, tērauda faktūrrēķina ēkas;

5. plaši piemērojama joma: augu var ražot gan mājputnu vai lopu barību un zivju barības un ir piemērojama attiecībā uz vidēja un maza izmēra barības rūpnīcās un audzēšanas saimniecībām.


Ūdens padeves iekārta galvenās izmantojamās zivis, garneles, krabji, bruņurupuča plūsmas:


Mēs galvenokārt nodarbojas arZivju barības augu, Peldošā zivju barības augu, Grimst zivju barības augu. Mēs arī apņemas pilnībā pabeigti projekti zivju barības augu Indijā, kā arī ārzemēs. Pēdējā laikā mēs esam sākuši mūsu pašu ražošanas zivju barības, kuras tagad mums rūpēties par vietējo tirgu.

Mēs ieviest sevi kā viens no labi zināms ražotājiem, eksportētājs un zivju barības augu un gaismas tehnikas daļas piegādātājiem. Mēs esam veikuši straujajiem soļiem uzņēmējdarbības dēļ tās inovatīvus produktus. Ar mums inovāciju un uzlabošana ir nepārtraukts process. Mēs cenšamies uzticams uzticamību mūsu biznesa produktu, piegādes, pakalpojumu un atbalsta visos aspektos.


Zivju barības koncentrātu, padarot augu - divu veidu, lai barības granulas:

1. sausā tipa zivju barībā presēt nepieciešama tvaika katls, tāpēc sausā tipa zivju barības koncentrātu mašīna ir lētāka un vieglāk izmantot un darboties.

2 lopbarības koncentrātu ar mitru tipa zivju barības koncentrātu mašīna ir vairāk gluda un ar labāku kvalitāti, jo materiāls ir nogatavojas un pietiekami balzāms salīdzinājumā ar sausā tipa presēt sajauc.

3. sausā tipa barības koncentrātu mašīnas jauda ir zemāka nekā mitrās tipa zivju barības koncentrātu mašīna, parasti sausā tipa zivju barības koncentrātu mašīna ir labāks un ekonomikas mazajiem un vidēja lieluma lietotājam vai rūpnīcas.


Darba princips zivju barības augu
Pēc tam, kad produkts tiek izsūtīti uz barošanas ierīci, tie tiks noteikti vilces un paplašinājās ar skrūvējamu uzgali ar lielāku spiedienu un temperatūras līmeni, kas padara neapstrādātu produktu pabeigt sagatavotā un dezinficēts. Tad noteikti granulas vērā izvērsto izstrādājums tiks veidots pēc pelējuma veidošanos. Jūs varat mainīt citu veidņi lai granulas ar dažāda lieluma. Pēc tam griešanas ierīce tiks noteikti sagriež veidojas granulas dažādu garumu, kā aicināts.


Var nosūtīt e-pastu: info@fdsp-cn.com. Jebkurā laikā jūs call86-025-66621288-808 klientu apkalpošanas tālruni, mums būs silts, profesionālu un efektīvu, lai atrisinātu problēmu, jums. To izdarīt tiesības pirmo reizi, ir pieprasījums pēc mūsu produktiem, arī uz mūsu pakalpojumu prasībām.