Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Ūdensdzīvnieku barības koncentrātu līnija

Oct 08, 2016

Ūdensdzīvnieku barības ražošanas procesā papildus saprātīgu formula, ļoti svarīgs jautājums ir tā, ka process jābūt maigu pagarināt plūsmu ūdenī šķīstošs, kas ir ļoti svarīgi, lai ūdensdzīvnieku veselību un izaugsmi. Mums ir vispieredzējušākie projektētājiem, saprātīgi ieteikumu, diversificēta tehnoloģiju ražošanas līniju dizains.


Ūdensdzīvnieku barības koncentrātu padarot Process(sinking pellet type)
1. primārā slīpēšana
Kā sodu malšanai vai Ultra-fine slīpēšanas aqua barības koncentrātu pirmapstrāde līniju, primārā slīpēšana (vai rupjiem slīpēšanas) ir izstrādāta, lai uzlabotu darba izpildi un darba efektivitāti, smalka maluma dzirnavas, lai nodrošinātu nemainīgu kvalitāti gatavās barības granulas.
2. primāro Proportioning un partiju sajaukšanos
Šādas apstrādes sadaļā galvenās sastāvdaļas ir batched elektroniski vadāmas proportioning sistēma un nosūtījis barības maisītājs primāro sajaukšanu. Primārā proportioning un partiju sajaukšanos ir paredzēti, lai ierobežotu materiāla daļiņu izmēru variāciju pirms Ultra-fine čīkst, lai turpmāk nodrošinātu nemainīgu gatavā produkta kvalitāti.
3. sekundāro slīpēšana
Ēd maz, īss gremošanas trakta, kā arī slikti ūdensdzīvnieku barības sagremojamību pieprasīt smalki zemes barības daļiņu. Sekundāro slīpēšanas, parasti tiek izpildīta specializētas smalcinātāju (Ultra-fine slīpēšanas) vai sodu slīpēšanas āmuru mill.
4. granulēšanas
Ūdensdzīvnieku barības koncentrātu dzirnavu pieņem divu vai trīs slāņu apvalkā kondicionieri kas nepārtraukti jaukt materiālus ar karstu tvaiku. Barības sastāvdaļas caur feeder uzskriet kondicionieri un sajauktas ar karstu tvaiku balzāms, tad viņi iet caur blanking konusveida slot pelletizing kambarī. Ar skrāpi pulvera materiālu stājas pelletizing zonā. Un tad materiāls tiks sapresēt ar gredzenu mirst un rullīši uz granulas. Granulas tiek atbrīvots no die caurums un ar griezēju sagriež Pieprasītais lielums.
5. pārklājumu un dzesēšanas
Vajadzības gadījumā šķidruma tauki, garšas un vitamīniem var pievienot ārēji plūsmas. Šķidruma Grāmatot attiecināšanu ar pārklājumu tikai izvairītos no postošās siltuma jutīgi sastāvdaļas, bet arī uzlabot pa un samazināt pulveris paaudzes gatavās produkcijas. Pēc pārklāšanas, aquabarībai ir atdzisis, ja tas nepieciešams.
6. saiņošanas

Kad iepakošanas aqua barības granulas, atdestilē maisā gaisa apjomu līdz minimumam, lai novērstu barību no oksidācijas un pasliktināšanās jākontrolē. Tādēļ ir ieteicams aizvērt maisā ar šūšanas plus siltuma sablīvēšanās (plastmasas plēves oderējumu), kas var paildzināt gatavās produkcijas uzglabāšanas, 50 ~ 100 %.


Barības ekstrakta koncentrāta risinājumi

Mūsu barības granulēšanas risinājumus iezīme lielu elastību. Saskaņā ar dažādiem barības, var pielāgot dažādus izvades konfigurācijas. Mājlopu un mājputnu barības ražošanas risinājumi izmantojami dažādi dzīvnieki, piemēram, vistas, pīles, trušu, cūku utt. Kamēr mūsu vadošo ūdensdzīvnieku slimību (zivis, garneles, krabju u. tml.), barības ražošanas līniju risinājumi atbilst customerand #39; s atsevišķas līnijas no 0.5 līdz 20 tonnu stundā ražošanas vajadzībām. Zivju barības koncentrātu līniju, mēs piedāvājam arī divu dažādu risinājumu, viens ir peldoša zivju barību līniju, citi grimst zivju barību līniju.