Mājas > Projekta risinājumi > Saturs

Aqua barības ražošanas līniju

Dec 30, 2015

Aqua feed parasti ietver peldoša barību un lēni grimst un grimst barību, parasti pabaro trīs var izmantot, lai ražotu ekstrūzijas procesu, var tikt izmantoti ne tikai grimst barības presēt, skrošu dzirnavas var arī izmantot, lai ražotu. Savukārt, izmantot pellet Mill grimst zivju barības ražošanu; zemāks investīciju izmaksas, lielāka jauda, un tādējādi ir plaši jāievēro ražotājiem. Šeit koncentrējas uz izmantojot granulu dzirnavu ražošanas vispārējās zivju aqua feed tehnoloģiju, jums ir jāzina, ja peldošs vai lēni grimdama barības ražošanas procesu, jūs varat lasīt par mūsu ekstrudētā peldošu barības ražošanas procesus.

Jiangsu Liangyou ir profesionāls ražotājs vispārēju zivju aqua barības pārstrādes iekārtu un nodrošina pilnīgu kopas savukārt atslēgas projektu. Selekcijas viedokļa, salīdzinot ar tradicionālajiem audzēšanas metodēm, izmantot zinātnes un saprātīgu formulas, kopā ar papildu apstrādes tehnoloģiju un augstas kvalitātes barību, augstas veiktspējas, zemu piesārņojuma datu apstrādes iekārtas, un galu galā ražots aqua vispārēju zivju barības var garantēt zivsaimniecības dzīvniekiem var būt vairāk veselīgas un efektīvas izaugsmes, noved pie augstāka ieguvumus lauksaimniekiem.


1. vispārējā aqua lopbarības preparāti parasti ietver enerģijas, olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu, vitamīnus un minerālvielas un citas izejvielas, ko izmanto zivju:

· sēklu kategorijas: sorgo, kviešus, miežus un tā tālāk;

· kliju: kviešu klijas, milti, rīsu klijas, klijas u.c.;

· miltu kategorijas: sojas miltus, riekstu milti, rapšu sēklu milti, kokvilnas sēklas miltiem un citu miltu tipam;

· dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu sastāvdaļas: zivju miltus, kaulu miltus, zīdtārpiņu pupa pulveris, garneļu miltu un citu dzīvnieku olbaltumvielas materiālu;

· dabisko minerālu izejvielas: avots, fosfors, kalcijs avots, bentonīts, ceolīts pulveris;

· Citas kopīgas sastāvdaļas: lucernas milti, distiller graudi, rauga, cietes α, eļļas un tauku;


Turklāt atkarībā no apstākļiem pamatotu nepieciešamību palīdzēt ar dažādām piedevām, izejmateriālu, ieskaitot izmantošanu: vitamīnu, minerālvielu, aminoskābju, antibakteriālo medikamentu kategorijas, ķiploku, garšaugi, probiotikas, fermenti, L gaļas bāzes, betaīna, nezināms augšanas faktora, saistvielu, konservanti, antioksidanti un citu barības piedevas, un citu barības piedevām, piemēram, sojas lecitīns, jūraszāļu pulveris, nātrija diacetāts, Astaksantīns, taurīns, Hitīns, joda kazeīns , polifenoli un citi.


2, aqua vispārēju zivju barības ražošanas līnija - var būt pielāgotiem ieteikumiem :(vienu ražošanas līnijas: 1-12 t/stundā; vairākas ražošanas līnijas: 4 48 tonnas stundā vai vairāk) detalizēts procesa plūsmas sistēma:

Štancēšana plūsmā apstrādes tehnoloģija parasti ir šādi:

· Saņem izejvielas tīrīšana

· Smalki šķidrai materiāls

· A barības sastāvdaļas sajauc un drupinātu

· Jaukto pulverī

· Sekundāro un post-sajauc sastāvdaļas

· Maisījumu sijāšana

· Pievieno ūdeni, tvaika kondicionēšana, slapjš, ekstrūzijas granulas

· Turpmāku žāvēšanu, tauku izsmidzināšanas un dzesēšanas

· Gala šķirošanas un iepakošanas


3, galvenās iekārtas zilizaļš vispārēju zivju barības ražošanas līnijas:

Aqua kopīgo zivju barības pārstrādes tehnoloģiju sniegto Jiangsu Liangyou, skrošu dzirnavas ir būtiski komponenti:

Īpašs aqua veltīta koncentrāta mill:


Skrošu dzirnavas veido barošanu, sajaukšanu, granulētas pārvades un eļļošanas sistēmas komponentus. Viņu darbs ir mitruma saturs nedrīkst pārsniegt 15 % ar pulveri no piltuves pieprasīt uz barības svārpsts, koriģējot ar maināma ātruma variable speed motora ātrumu iegūt tieši audumam slīdēt, un pēc tam ievadiet maisītāju, maisot stienis un maisot tvaika jaukto rūdīšanas un atlaidināšanas, ja jums nepieciešams pievienot naftas vai melase, arī rūdīta kopā ar ūdens tvaiki, kas ceļas no maisīšanas caurule ir pievienota , pievienotā naftas daudzums nepārsniedz 3 %, citādi tas ir grūti, pēc slāpē ar temperatūru līdz pat 64 Cilnis pulveris ~ 85 ℃ mitrumu 14 ~ l 6 %. Un pēc tam dzelzs piemaisījumu novāks ar papildu de-dzelzs ierīci pie izpletnis no materiāla sajaukšanos, beidzot nonāk preses telpā.


Parasti zivju aqua barības ražošanas līniju, ekstrakta koncentrāta rūpnīcās parasti izmanto smago materiālu ražošanai. FDSP skrošu dzirnavas ražošanai ir šādas īpašības:

(1)Vienkāršotas un barības apkārtraksts barošanas biežums, barošanai;

(2)Izmanto trīs rūdīt apvalkā kondicionieri vai DDC, ātrumu un pievienojot tvaika sistēma ir uzstādīta speciālie asmeņi, nodrošināt pietiekamu materiālu var rūdīt, novecošanās; vārpstu rūdīšana formā

(3)Kuteris mehānisms noteikts Ministru kabineta atvērto durvju neizejot no naža asmeni pret pelējuma gredzena virsmas, asmens ļauj ātri Nomaiņa (plug-in);

(4)Specifisku šūpošanās un rullīša virsmu, uzlabojot esošo barības asmens materiālu atbilstošajās lietošanas veidā nospiežot vidējo zonu, vienmērīgi sadala materiālu.

Tehniskie un darbības parametri:

produkta nosaukums

modelis

jauda (KW)

produkcija (T/H)

Zivsaimniecības tipa skrošu dzirnavas

(Divu apvalkā)

SZLH320b2

37/45

2-5

SZLH350b2

55

2-7

SZLH400b2

75/90

3-10

SZLH420b2

90/110

3-12

SZLH508b2

110/132/160

4-20

Piezīme:Skrošu dzirnavas, parasti jaudas pēc formulas, slāpē efektus, daļiņu diametrs, kompresijas attiecība faktori, zvana pelējuma kvalitātes, lūdzu sazinieties ar kādu no mūsu speciālistiem un pastāstīt mums jūsu konkrētajām vajadzībām, mēs speciāli jums pielāgot vajadzībām ražošanas līniju.


Gadījumā:

Izvēlieties iekārtas sniegtā Jiangsu Liangyou, augstas kvalitātes izejvielām un aksesuāri, izmantojot sarežģītu apstrādi, lai nodrošinātu produktu kvalitāti un veiktspēju, pieredzējuši design darbinieki, pēc jūsu pieprasījuma sniegt jums vissamērīgāko procesu dizains. Turklāt profesionāla uzstādīšana komanda un izcilu pēcpārdošanas apkalpošana, pārliecinieties, ka jums izmantot un uztraukumiem darbību.

Tālāk ir dalījums es pēc vietējā pielāgotas aqua barības ražošanas līnijas instalācijas attēla:

Turklāt FDSP var arī pielāgot savu premiksos, koncentrātiem, mājlopu un mājputnu barības, atgremotāju barībā, lolojumdzīvnieku barība, īpašiem materiāliem, piemēram, dažādu citu aqua barības ražošanas līniju, priecājamies par jūsu ieteikumiem.