Mājas > Projektu risinājumi > Saturs

Dzīvnieku barības uzglabāšanas tvertnes

Oct 10, 2016

Mūsdienu dzīvnieku barības dzirnavas parasti ir milzīgs pārstrādes jaudu par lielāko daļu graudu jo īpaši kukurūzas/kukurūza, soja. Tas būs smags darbs darbības šādu lielapjoma materiālu tonsby cilvēku varā, tādējādi dziļa vēlme auto lielāko daļu graudu apstrādes sistēma lopbarības dzirnavām, kas ir lielapjoma krātuves Šilo sistēma lopbarības dzirnavām, un var piemērot arī miltu dzirnavām uz kukurūzas/kukurūzas vai kviešus, eļļas spiestuves un citas rūpniecības.

Mūsu lielapjoma glabāšanas nodalījuma dzīvnieku barības dzirnavas parasti piegādā kopā ar lopbarības dzirnavām un izstrādāti kopā.


Nodalījumiem parasti projektē kā norādīts zemāk:

Asamblejas tērauda tērauda Šilo, ko karsti cinkota tērauda plate(G90,275g/m²) štancēti un velmēto vienā laikā saglabātu integritāti plāksnes un precizitāti graudu bunkura instalēšanas laikā vietā.

Augstas stiprības cinkotu bultskrūves, ko pieņēmusi Apvienotā Šilo, lai nodrošinātu graudu bunkura sistēmas stabilitāti.

Radiālās jumta sistēma-rāmja struktūra un jumta plāksnes (0.8 mm - 1mm) padarīt grauds silo vienotību par graudu uzglabāšanas laikā aizsargātu graudu bojājumiem, slikti laika apstākļi, kukaiņu, putnu un peles.